DODAJ

We wrześniu Inpro wprowadzi do oferty blisko 300 nowych mieszkań

Mieszkania i domy / Gdańsk
We wrześniu Inpro wprowadzi
Kajtman
2013-08-26 12:43:12

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, we wrześniu br. wprowadzi do sprzedaży nowe mieszkania z inwestycji Wróbla Staw Mieszkania etap II oraz budynki E i F z Osiedla City Park. Łącznie w sprzedaży znajdzie się 291 nowych lokali.Spółka Inpro od września rozpocznie sprzedaż nowych mieszkań z dwóch inwestycji. Jedną z nich będzie Osiedle City Park w Gdańsku Zaspa przy al. Jana Pawła II. Dwa ostatnie budynki (E i F) będą miały łącznie 173 mieszkania.„Sprzedaż mieszkań w City Park utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie. Mieszkania z czterech pierwszych budynków sprzedały się w ponad 90%. W aktualnej ofercie pozostało już tylko 26 z 336 lokali. Duże zainteresowanie inwestycją wiąże się z dobrą lokalizacją osiedla oraz przystępnymi cenami mieszkań”
– mówi Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy Inpro S.A.


 


City Park jest jedną z największych inwestycji w 25-letniej historii Spółki. Osiedle sześciu jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych znajduje się tylko 2,5 km od Zatoki Gdańskiej oraz blisko popularnych centrów handlowych. Nowoczesna architektura budynków wzbogacona została o przestronne i nasłonecznione tarasy oraz balkony. Na parterze większość mieszkań posiada przynależny ogródek. Dla wygody mieszkańców zadbano także o aranżację terenów zielonych, plac zabaw dla dzieci, a także centrum rekreacyjne i boiska wielofunkcyjne.Prace budowlane Osiedla City Park rozpoczęły się w maju 2011 roku. Budynki A i B z pierwszego etapu budowy zakończono na przełomie 2012 i 2013 roku, natomiast budynki C i D z drugiego etapu będą gotowe w IV kwartale 2013 roku. Zakończenie ostatniego etapu, czyli budynków E i F, a tym samym całości inwestycji, planowane jest na IV kwartał 2015 roku.


 


Drugą inwestycją, która pojawi się we wrześniu w ofercie Inpro S.A., jest osiedle Wróbla Staw Mieszkania etap II, położone w Gdańsku przy ul. Jasieńskiej przy jeziorze Wróbla Staw. Osiedle będzie realizowane w kilku fazach. Docelowo będzie składało się z czternastu budynków. W I etapie zostaną wybudowane cztery budynki o łącznej liczbie 118 mieszkań. To idealne miejsce do spacerów i rekreacji,  gdzie panuje cisza i spokój. Do centrum Gdańska jest zaledwie 5,5 km. Osiedle będzie ogrodzone i chronione. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki. W ramach nowej inwestycji zostaną wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne oraz pod budynkiem E hala garażowa wraz z piwnicami. Planowane zakończenie budowy to 30 czerwca 2015 roku. Osiedle domów wielorodzinnych stanie w sąsiedztwie dwóch innych projektów zrealizowanych przez Spółkę Inpro – Wróbla Staw mieszkania oraz Wróbla Staw domy.