DODAJ

Dekpol wybuduje halę produkcyjną dla Trefla

Przemysł / Gdynia
Dekpol wybuduje halę produkcyjną
Kajtman
2016-03-21 11:38:42
Dekpol S.A., w ramach usług generalnego wykonawstwa, zawarł umowę z firmą Trefl SA na budowę hali produkcyjnej o powierzchni ponad 5 tys. m2. Zakończenie inwestycji planowane jest na sierpień br.

Dekpol podpisał umowę z firmą Trefl SA dotyczącą budowy hali produkcyjnej. Przygotowywany obiekt powstanie w Gdyni przy ul. Kontenerowej 25 i będzie dysponował powierzchnią ponad 5 tys. m2. Inwestycja zostanie zrealizowana w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, a jej zakończenie jest planowane na sierpień 2016 r.

„Oferujemy bardzo szeroki zakres usług generalnego wykonawstwa. Jednocześnie nasze prace są bardzo dobrze oceniane przez zleceniodawców. To pozwala nam systematycznie pozyskiwać nowe kontrakty, co w efekcie prowadzi do wzrostu skali prowadzonej przez nas działalności” – powiedział Mariusz Tuchlin, Prezes Zarządu Dekpol S.A.  

W zakres prac Dekpol wchodzi wykonanie projektów budowlanych wykonawczych i warsztatowych, prace budowlane dotyczące hali produkcyjnej wraz z pomieszczeniem administracyjnym, a także realizacja instalacji zewnętrznych, dróg wraz z zagospodarowaniem terenu. Prace będą prowadzone na terenie funkcjonującego zakładu.

W związku z charakterem produkcji prowadzonej przez firmę Trefl budynek będzie musiał spełniać wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa ochrony przeciwpożarowej. Głównym obszarem działalności inwestora jest produkcja i dystrybucja puzzli oraz gier planszowych.