Neodynamic wybuduje pod Wrocławiem centrum badawczo-rozwojowe

Neodynamic wybuduje pod Wrocławiem centrum badawczo-rozwojowe

Orzech
Orzech
REKLAMA
Pod Wrocławiem powstanie nowe centrum badawczo-rozwojowe. Inwestorem jest polska spółka Neodynamic z Tyńca Małego w gminie Kobierzyce.
Neodynamic rozpoczął swoją działalność w 2009 roku. Firma specjalizuje się w kompleksowym serwisie uszczelnień technicznych i hydrauliki siłowej oraz produkcją siłowników hydraulicznych. 
W związku z rozwojem firma postanowiła wybudować swoje centrum badawczo-rozwojowe i nową halę produkcyjną. Inwestycja zlokalizowana będzie w Biskupicach Podgórnych na terenie Podstrefy Wrocław-Kobierzyce Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Europark Wisłosan. Inwestor ogłosił właśnie przetarg na "zaprojektowanie i wykonanie budynku wraz z częścią halową oraz infrastrukturą zewnętrzną na cele działalności firmy Neodynamic w ramach projektu: Budowa hali produkcyjnej oraz zakup środków trwałych dla potrzeb działu badawczo-rozwojowego produktów w postaci wysokosprawnych proekologicznych maszyn energetycznych w firmie Neodynamic".
REKLAMA

Termin składania ofert to 16.02.2019 r.

Zamówienie zostanie udzielone zgodnie z wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA