DODAJ

Biura w Galerii Krakowskiej do wynajęcia

Kraków
Biura w Galerii Krakowskiej
Kajtman
2016-10-26 15:13:37
Dział Reprezentacji Wynajmującego Savills został wyznaczony na wyłącznego agenta, pośredniczącego w wynajmie części biurowej Galerii Krakowskiej, której zarządcą jest firma ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Obecnie część biurowa jest w całości wynajęta, jednak już w lutym 2017 roku dostępna będzie powierzchnia mieszcząca się na drugim piętrze o wielkości 1170 m kw.

Dariusz Karwański, associate director w Dziale Reprezentacji Wynajmującego Savills, komentuje – To pierwszy sukces naszego nowego oddziału Savills w Krakowie, który został otwarty zaledwie w lipcu, a już może się pochwalić zdobyciem prestiżowego klienta. Nowoczesne powierzchnie biurowe, położone w samym sercu Krakowa, stanowią atrakcyjny produkt, odpowiadający na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Galeria Krakowska to jedno z największych centrów handlowych w Polsce, które wyróżnia się bezpośrednim połączeniem z krakowskim Dworcem Głównym PKP oraz centralną lokalizacją przy ulicy Pawiej. W odległości 5 minut spacerem znajdują się Planty oraz Rynek Główny z licznymi restauracjami i kawiarniami. Centrum handlowe jest świetnie skomunikowane z dworcem autobusowym i portem lotniczym Balice. Budynek posiada też największy parking w centrum miasta. W projekcie fasady budynku użyto naturalnych materiałów takich jak kamień i szkło. Galeria Krakowska oferuje 4 500 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. 

Polska spółka córka przedsiębiorstwa ECE z siedzibą w Warszawie została założona w 1997 roku. Dzięki dużej ilości zarządzanych centrów oraz licznych projektów własnych zalicza się do najbardziej znaczących, zagranicznych spółek-córek przedsiębiorstwa ECE. Centrum handlowe Silesia City w Katowicach oraz Galeria Krakowska w Krakowie należą do najbardziej znanych centrów handlowych zarządzanych przez ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.