Cushman & Wakefield zarządcą Galerii Plaza w Krakowie

Cushman & Wakefield zarządcą Galerii Plaza w Krakowie

Kraków
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została nowym zarządcą krakowskiej Galerii Plaza.
Galeria Plaza (dawniej Kraków Plaza) położona jest przy Alei Pokoju 44 – głównej ulicy łączącej centrum Krakowa z Nową Hutą. Powierzchnia centrum wynosi blisko 31 tys. m kw. Oprócz bogatej oferty handlowej (Carrefour, Royal Collection, Media Expert, Reserved, Smyk) w galerii znajdują się również kino (Cinema City z jedyną w mieście salą IMAX), kręgielnia Pink! Bowling Club oraz klub Fitness Platinium. Galeria Plaza zapewnia miejsca parkingowe dla około 1000 samochodów.
Jesteśmy świadomi tego, iż Galeria Plaza jest obiektem specyficznym i wymagającym dużego zaangażowania strategicznego i operacyjnego. Dlatego zarządzanie operacyjne powierzyliśmy Cushman & Wakefield, firmie o ustalonej pozycji i ogromnym doświadczeniu na rynku nieruchomości komercyjnych, z którą z sukcesem kontynuujemy współpracę także przy innych nieruchomościach z portfela Peakside Capital. Liczymy, że nowe podejście do wynajmu, marketingu i spraw technicznych przełoży się na wzrost atrakcyjności centrum dla obecnych i przyszłych najemców oraz klientów – mówi Witold Breś, dyrektor ds. inwestycji w Peakside Capital.
Peakside Capital to europejska firma typu private equity działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, świadcząca kompleksowe usługi dla inwestorów od identyfikacji, poprzez proces nabycia nieruchomości, finalizację transakcji zakupu, po zarządzanie strategiczne aktywem po jego nabyciu. Peakside Capital zarządza Galerią Plaza dla jednego z inwestorów instytucjonalnych.
REKLAMA
W marcu br. zmieniły się logo i nazwa centrum handlowego. Inwestor zapowiada już kolejne zmiany – jeszcze w tym roku określi kierunek dalszego rozwoju centrum.
Cieszymy się, że nowy właściciel zdecydował się powierzyć nam zarządzanie Galerią Plaza. Jestem pewna, że dzięki naszej współpracy z firmą Peakside Capital zarówno klienci, jak i najemcy Galerii Plaza będą zadowoleni z wprowadzonych zmian – mówi Aneta Rogowicz-Gała, Partner, Dyrektor ds. rozwoju biznesu w dziale zarządzania nieruchomościami, Cushman & Wakefield.
Dział Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield jest jednym z wiodących na polskim rynku zespołów zarządzających nieruchomościami komercyjnymi. Specjalizuje się w nowoczesnych obiektach biurowych, handlowych oraz magazynowych. Obecnie zarządza budynkami o łącznej powierzchni ponad 1,5 mln m kw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA