DODAJ

Biurowiec Zabłocie Business Park w Krakowie ma zarządcę

Biura / Kraków
Biurowiec Zabłocie Business Park
Kajtman
2017-07-05 11:50:54
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została zarządcą krakowskiego kompleksu biurowego Zabłocie Business Park. Właścicielem inwestycji jest IMS Budownictwo – lokalny deweloper specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym.

Kompleks Zabłocie Business Park, zlokalizowany w niewielkiej odległości od centrum miasta w krakowskiej dzielnicy Podgórze, będzie składał się docelowo z pięciu nowoczesnych siedmiokondygnacyjnych budynków biurowych klasy A. W kwietniu br. zakończono już prace nad pierwszym etapem inwestycji oferującym 11 300 m kw. powierzchni.

Wybraliśmy firmę Cushman & Wakefield na zarządcę naszego pierwszego projektu biurowego kierując się przede wszystkim ogromnym doświadczeniem, jakie firma posiada w zarządzaniu obiektami biurowymi klasy A. Wierzymy, że dzięki swojej wiedzy i profesjonalizmowi firma Cushman & Wakefield zapewni komfort i wysoką jakość obsługi dla naszych najemców – powiedział Bartłomiej Rak, dyrektor ds. inwestycji w IMS Budownictwo sp. z o.o. sp.k.

Firma IMS Budownictwo działa na rynku nieruchomości od 2007 r. i specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym. Rozpoczęcie działalności w zakresie inwestycji biurowych to kolejny etap rozwoju firmy.

Deweloper obdarzył Cushman & Wakefield ogromnym zaufaniem powierzając nam w zarządzanie swój pierwszy projekt na rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz profesjonalny zespół ekspertów w dziale zarządzania nieruchomościami z pewnością pomoże firmie IMS Budownictwo w profesjonalnym przygotowaniu budynku na przyjęcie nowych najemców oraz zapewni im obsługę na najwyższym poziomie – powiedziała Zuzanna Paciorkiewicz, Partner, Business Space Asset Services, Cushman & Wakefield.

Kompleks Zabłocie Business Park jest realizowany wspólnie z firmą Technobud, która posiada duże doświadczenie w realizacji tego typu obiektów. W jej portfolio znajdują się m.in.: kompleks Sky Tower we Wrocławiu oraz biurowce Alma Tower w Krakowie, Alchemia II w Gdańsku, Poleczki Business Park w Warszawie, Axis w Krakowie, czy Pegaz Times II we Wrocławiu.

Źródło: materiały prasowe