DODAJ

Zmiany we Wzorcowni Włocławek

kujawsko-pomorskie
Zmiany we Wzorcowni Włocławek
Kajtman
2014-12-10 15:22:41

Początek grudnia upłynął pod znakiem zmian we Wzorcowni Włocławek. Do grona najemców dołączyła kolejna popularna marka – 4F, a dwa sklepy zmieniły swoje lokalizacje.


 


Salon marki 4F o powierzchni 111 mkw. zlokalizowany jest na parterze galerii, obok sklepu Diverse. 4F to czołowy polski producent wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Jest też oficjalnym dostawcą strojów dla polskiej kadry olimpijskiej.


 


Do dyspozycji klientów oddane zostały również nowe lokale Giacomo Conti i Apart. Sklep Giacomo Conti, oferujący elegancką odzież męską, został przeniesiony do lokalu o powierzchni 107 mkw. znajdującego się na parterze galerii handlowej. Od 5 grudnia w nowym miejscu funkcjonuje również salon Apart. Nowy sklep tej najpopularniejszej w Polsce marki jubilerskiej zlokalizowany został w sąsiedztwie lokali Ochnik i Kastor.


 


– Nasze Centrum obchodziło w tym roku 5-te urodziny. Takie rocznice są zawsze impulsem do dokonywania zmian, stawiania sobie kolejnych celów. Wszelkie zmiany, jakich dokonujemy, są zawsze odpowiedzią na zmieniające się potrzeby i preferencje Kientów. Oferta Wzorcowni stale się poszerza o nowe, atrakcyjne marki, a nasi najemcy starają się podnosić standard swoich sklepów. Mimo tego , że już teraz jesteśmy ulubionym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców Włocławka i okolic, w dalszym ciągu staramy się, aby nasza oferta była jeszcze szersza a komfort zakupów wzrastał – mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.


 


O Galerii


Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem urbanistycznym zlokalizowanym w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP i PKS. Powstała w roku 2009, w wyniku rewitalizacji XIX-wiecznej fabryki fajansu.


Posiada 25,5 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajdują się sklepy takich marek jak CCC, Cropp, H&M, House, Mohito, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, Smyk, Wittchen i wiele innych. Galeria oferuje również szeroki wybór restauracji i kawiarni, w tym międzynarodowych sieci, takich jak Pizza Hut czy KFC. To także miejsce spotkań, rekreacji i rozrywki. W galerii mieści się 6-cio salowe Multikino na ponad 1, 2 tys. miejsc, centrum sportowe Fit Expert Gym oraz kręgielnia Lucky Star Bowling.