DODAJ

Maan wynajął kolejne 2,2 tys. mkw. w MLP Pruszków I

Logistyka / Pruszków
Maan wynajął kolejne 2,2
Kajtman
2015-05-12 14:50:13

Producent i dystrybutor okapów kuchennych wynajął kolejne 2,2 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków I. Będzie korzystał łącznie z około 6,4 tys. mkw. w obiektach na terenie tego parku należącego w całości do MLP Group.


 


Firma Maan Sp. z o.o. podpisała z MLP Group nową umowę dotyczącą najmu kolejnych 2,2 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I z przeznaczeniem na cele magazynowe. Producent i dystrybutor okapów kuchennych dołączył do grona klientów MLP Group w połowie 2013 r. wynajmując wówczas około 3,2 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w tym samym parku logistycznym. Po niespełna roku zdecydował się powiększyć powierzchnię o 1 tys. mkw. Uwzględniając najnowszą umowę Maan będzie korzystał łącznie z około 6,4 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej i biurowo-socjalnej.


 


Firma Maan posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji okapów kuchennych. Produkty na rynku polskim dostępne są w najbardziej znanych sieciach handlowych i sklepie internetowym. Okapy Maan znane są również w wielu krajach Europy Zachodniej i Wschodniej.


 


– „Naszym celem jest elastyczna współpraca z naszymi najemcami, czego efektem jest m.in. systematyczne dopasowywanie wielkości wynajmowanej powierzchni do aktualnych potrzeb klienta. Pozwala to inwestorowi optymalizować ponoszone koszty, a nam zapewnia możliwość rozwoju parków logistycznych i efektywne zarządzanie posiadanymi powierzchniami” – podkreślił Radosław T. Krochta, Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu MLP Group S.A.MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Docelowa powierzchnia magazynowo-produkcyjna wynosi 167 tys. mkw., znajdujących się na terenie 43 hektarów. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 do 18 tys. mkw.