DODAJ

LPP wzmacnia swoją obecność w olsztyńskiej Alfie

Handel / Olsztyn
LPP wzmacnia swoją obecność
Kajtman
2013-04-23 12:07:29
Grupa LPP podpisała dwie nowe i przedłużyła dwie istniejące umowy najmu powierzchni w CH Alfa w Olsztynie. Na mocy umów, które zostały sfinalizowane na początku kwietnia, w Alfie powstanie pierwszy w Olsztynie salon marki Sinsay a Mohito przeniesie się do większego lokalu. Umowy z Reserved i Cropp Town zostały przedłużone.


Salon odzieżowy Sinsay o powierzchni 360 m2 będzie zlokalizowany w jednym z dwóch nowych sklepów utworzonych po zamknięciu supermarketu Rast. Będzie on sąsiadował z salonem Mohito, który zmienia swoją lokalizację w Centrum przenosząc się do większego pomieszczenia o powierzchni 400 m2. Oba salony będą położone na parterze Centrum, obok powstających właśnie delikatesów Alma.


 


„Wszystkie umowy podpisane z grupą LPP są zgodne z założonym przez nas harmonogramem czasowym i planem rewitalizacji Centrum. Oferta Sinsay jest skierowana do modnych nastolatek, które lubią zaskakiwać swoim stylem. Jest to zatem ukłon w kierunku naszych młodych klientek i kontynuacja zmian w Alfie” – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.


 


Salony Cropp Town i Reserved pozostają w swoich dotychczasowych lokalizacjach. Otwarcie salonów Sinsay i Mohito zaplanowano na połowę czerwca br. Wszystkie umowy najmu zostały zawarte na okres 10 lat.