DODAJ

Jastrzębia Góra: Willa Magnat zmieni się w nowoczesny Hotel Szafir

Hotele / Jastrzębia Góra
Jastrzębia Góra: Willa Magnat
Kajtman
2012-02-13 16:39:32

W pracowni CKK Architekci z Gdyni dobiegają końca ostatnie prace związane z projektem przebudowy dawnego pensjonatu Willa Magnat w Jastrzębiej Górze na 3-gwiazdkowy Hotel Szafir. Projektanci zaproponowali utworzenie nowoczesnego obiektu z pełnym zapleczem Spa & Wellness. W nowym hotelu oprócz prawie 50 pokoi, znajdzie się również nowoczesna kręgielnia i basen.


 


W obiekcie pojawi się przestronna sala konferencyjna umożliwiająca organizację profesjonalnych spotkań biznesowych oraz odpowiednie dla tego typu obiektów zaplecze gastronomiczne (w tym nowoczesna restauracja). Hotel Szafir ma ambicję stać się czynnikiem miastotwórczym dla kurortu. Z racji swej lokalizacji w centralnym punkcie Jastrzębiej Góry w hotelu przewidziano miejsce dla placówki bankowej oraz szeregu lokali usługowych.


 


Cały budynek o nowoczesnej architekturze z elementami odwołującymi się do morskiego charakteru Jastrzębiej Góry będzie miał powierzchnie prawie 4400 m². O wyjątkowości obiektu świadczyć będzie również pierwszy w Jastrzębiej Górze ogród zlokalizowany na dachu oraz wielostanowiskowy garaż podziemny.