DODAJ

III etap Nowych Ogrodów z pozwoleniem na użytkowanie

Mieszkania i domy / Poznań
III etap Nowych Ogrodów
Kajtman
2017-11-27 12:05:47
Kolejna dobra informacja od firmy Proxin Ogrody. III etap Nowych Ogrodów uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Ulica Janusza Meissnera 2 w Poznaniu zyskała sześciokondygnacyjny budynek z dwoma dominantami oraz podziemną halą garażową. Łącznie powstało 107 mieszkań, 6 lokali usługowych oraz komórki lokatorskie.

Nowe Ogrody zlokalizowane przy ul. Janusza Meissnera 2 od 2014 roku są sukcesywnie rozbudowywane. W I i II etapie zaaranżowano łącznie 158 mieszkań o zróżnicowanym metrażu oraz 8 lokali usługowo-handlowych. Dodatkowym udogodnieniem były windy oraz podziemna hala garażowa. Aktualnie, klucze do wymarzonych M otrzymują nabywcy, którzy kupili własne cztery kąty w ramach trzeciego etapu.

Inwestycja zlokalizowana na poznańskich Jeżycach, została zrealizowana przez dewelopera Proxin Ogrody. Pozwolenie na użytkowanie otrzymał niedawno sześciokondygnacyjny budynek z dwoma dominantami, który posiada windy, podziemną hale garażową, a także lokale usługowe. W ofercie znajduje się łącznie 107 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 43 do 78 mkw. – W sprzedaży dostępne są jeszcze dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale. Ich cena rozpoczyna się już od 5 900 zł brutto za mkw. – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody. –  Przygotowaliśmy również specjalny 7% rabat dla osób, które zdecydują się na zakop mieszkania powyżej 70 mkw. – podkreśla. Warto dodać, że mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast te na piętrze – balkony lub przestronne tarasy, a na dziedzińcu będzie znajdować się plac zabaw, by nadać przyjemny klimat osiedlu.

Położenie Nowych Ogrodów to doskonały kompromis dla osób potrzebujących odpoczynku w zaciszu zieleni, a jednocześnie oczekujących szybkiej i sprawnej komunikacji z centrum Poznania. – Mieszkańcom ulicy Meissnera podróż samochodem do centrum zajmie około 10-15 minut, na dworzec PKP nie więcej niż 10, a na lotnisko Ławica tylko 5 minut – mówi Marlena Zapalska. Relaks i rekreację gwarantują: korty tenisowe, basen, stadnina koni oraz liczne trasy rowerowe. W niedalekiej okolicy znajdują się Ogród Botaniczny i jezioro Rusałka wraz z okalającymi je lasami. Co istotne, inwestycja mieści się blisko przedszkola, szkoły podstawowej, a także szkoły średniej. Dzięki temu rodzice nie muszą przejmować się koniecznością dowozu swoich pociech i mogą zaoszczędzić czas.

Źródło: materiały prasowe