DODAJ

Osiedle Reduta Nowe Podolany na ukończeniu

Mieszkania i domy / Poznań
Osiedle Reduta Nowe Podolany
Kajtman
2016-09-29 12:46:20
Ulica Jasielska w Poznaniu wraz z końcem listopada wzbogaci się o 68 mieszkań. Na osiedlu Reduta Nowe Podolany zostaną zakończone prace budowlane nad kolejnym etapem. Generalny wykonawca zapewnia, że realizacja projektu przebiega zgodnie z harmonogramem, a niektóre prace nawet wyprzedają założony plan.

Niebawem zakończą się wszystkie prace związane z czwartym budynkiem osiedla Reduta Nowe Podolany. Projekt gotowy jest w 90%. – Prace nad elewacją zostały już sfinalizowane, obecnie wykonujemy wykończenie części wspólnych, a już wkrótce lokale będziemy przekazywać nowym mieszkańcom – mówi Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Aktualnie powstający etap to czterokondygnacyjny budynek wielomieszkaniowy, w ramach którego powstaje 68 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Metraż waha się między 35 a 75 mkw. Są to kawalerki, dwu-, trzypokojowe mieszkania z kuchnią lub aneksem kuchennym. Każde mieszkanie wyposażone jest w balkon. Cena rozpoczyna się już od 5 450 zł za mkw. 

Deweloper, Ekonbud-Fadom zadbał również o wyposażenie budynków w windy i małą architekturę na terenie osiedla. Powstają drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenie, ławki, a także dwa przestronne place zabaw. – Dokładamy wszelkich starań, by nasi mieszkańcy byli zadowoleni z wyboru Reduty Nowe Podolany na swoje mieszkanie. Staramy się wzbogacać osiedle o dodatkowe elementy małej architektury. Ponieważ mieszkańców stale przybywa, zdecydowaliśmy się na postawienie dwóch placów zabaw – dodaje Agata Nowaczyk. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć również na pomieszczenia gospodarcze oraz miejsca postojowe

Do tej pory deweloper zakończył budowę czterech etapów. Zaaranżowano w nich 248 mieszkań. Niedawno oddany, piąty budynek wzbogacił osiedle o 54 mieszkania, a co najważniejsze o dwa lokale użytkowe. Docelowo projekt zakłada powstanie 316 lokali. Ekonbud-Fadom zdradza, że inwestycja będzie rozbudowywana. Osiedle zwiększy się o kolejny budynek wielomieszkaniowy.