DODAJ

Postępy na budowie Reduta Nowe Podolany

Mieszkania i domy / Poznań
Postępy na budowie Reduta
Kajtman
2017-12-06 12:39:41
Przy ulicy Jasielskiej na poznańskich Podolanach trwa rozbudowa osiedla Reduta Nowe Podolany. Łącznie powstanie 185 mieszkań w budynkach oznaczonymi numerami 6 i 7. Pierwszy budynek jest już w trakcie budowy i zgodnie z przyjętym harmonogramem zostanie oddany w czerwcu, drugi zaś w grudniu 2018 roku.

Do tej pory deweloper Ekonbud-Fadom zakończył budowę pięciu budynków przy ulicy Jasielskiej. Zaaranżowano w nich łącznie 308 mieszkań. W nowym etapie budowy Reduty Nowe Podolany powstają dwa pięciokondygnacyjne budynki oznaczone jako nr 6 i 7. Pierwszy z nich będzie liczyć 85 mieszkań o powierzchni od 37 do 72 mkw., natomiast drugi – 100 mieszkań o powierzchni 39 do 82 mkw. Do wyboru będą kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe, a w budynku nr 7 nawet 5-pokojowe. – Postępy w budowie przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem. Na pierwszym budynku stawiana jest już piąta kondygnacja – podkreśla Agata Nowaczyk, specjalistka z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. – Ponadto mieszkania z 6 etapu są objęte rządowym programem Mieszkanie dla Młodych, którego ostatnia pula zostanie uwolniona już w styczniu – zaznacza. 

Deweloper zadba również o wygodę i komfort przyszłych mieszkańców. Pod nowymi budynkami powstanie hala garażowa, a klatki schodowe będą posiadać cichobieżne windy. Nie zabraknie również drogi wewnętrznej, chodników, oświetlenia, śmietników oraz ławek. Z myślą o potrzebach klientów zaplanowano również komórki lokatorskie. W pobliżu inwestycji znajdują się również dwa, świetnie wyposażone place zabaw. Termin zakończenia budowy 6 budynku przewidziano na czerwiec 2018 roku, a 7 – na grudzień 2018 r.

Niewątpliwie za wyborem osiedla Reduta Nowe Podolany przemawia lokalizacja. Inwestycja otoczona jest licznymi terenami rekreacyjnymi i sportowymi, co czyni osiedle doskonałym miejscem zarówno dla osób aktywnych, jak i potrzebujących ciszy i relaksu. – Wszystkich zainteresowanych, kupnem własnego M, zapraszamy również na najbliższe dni otwarte, które odbędą się na terenie inwestycji w godzinach od 10 do 15 – dodaje Agata Nowaczyk.

Źródło: materiały prasowe