DODAJ

Powstanie 8 apartamentów z widokiem na Wartę

Mieszkania i domy / Poznań
Powstanie 8 apartamentów z
Kajtman
2016-11-21 16:11:20
Grupa Partner, inwestor między innymi Atrium Grunwald przy ulicy Bosej oraz Młyna nad Cybiną przy ulicy Sarniej w Poznaniu, rusza z kolejną inwestycją. Rozpoczęła się przedsprzedaż apartamentów w ramach inwestycji Przystań Warta.

Projekt o nazwie Przystań Warta powstanie przy ulicy Starołęckiej 68 w Poznaniu. W ramach tej inwestycji, na zboczu tuż przy rzece Warta, powstanie 8 apartamentów o powierzchni od 56 do aż 195 m kw. Według planów, prace rozpoczną się w styczniu 2017 r., a koniec inwestycji przewiduje się na II kwartał 2018 r. Przyszli Mieszkańcy będą mieli do wyboru 6 apartamentów 3-pokojowych, jeden 4-pokojowy i jeden apartament z 5 pokojami. Do każdego z nich będzie przynależeć balkon, taras lub loggia. Apartament dolny – „Orzech” o powierzchni 195 m kw., będzie dysponować dostępem do 450 m kw. ogrodu. W Przystani Warta zaplanowano też „Widok”. Z jego okien mieszkaniec zobaczy piękną o każdej porze roku dolinę Warty oraz Łęgi Dębińskie. W ramach całej inwestycji Przystań Warta zostanie przygotowana też podziemna hala garażowa. – Kolejny ważny element tej inwestycji to przestrzeń wspólna, zadbamy nie tylko o małą architekturę. Stanie także wiata na kajaki, które będzie można zwodować na brzegu Warty. Przystań Warta to jedyna inwestycja w pobliżu poznańskiej rzeki tak przygotowana – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner. 

Mieszkańcy będą mogli na co dzień cieszyć się sąsiedztwem natury. Takim położeniem może pochwalić się niewiele projektów w Poznaniu. Ponadto z ulicy Starołęckiej przyszli mieszkańcy w kilka minut dotrą do ważnych punktów. Apteki, kościół, market, czy placówki edukacyjne znajdują się przy tej samej ulicy lub w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Apartamenty przy Warcie, dostępne również w ramach programu Mieszkanie dla Młodych, można już rezerwować. Co ważne, Przystań Warta to nie jedyny projekt Grupy Partner. Uwagę zwraca Młyn nad Cybiną przy ulicy Sarniej. W budynku o zróżnicowanej bryle, o wysokości od czterech do sześciu kondygnacji powstaną 133 apartamenty o powierzchni od 25 do 132 m kw. Natomiast przy ulicy Sielskiej, także w Poznaniu, powstaje kamienica Atrium Sielska 22 z 39 lokalami. Ponadto Grupa Partner ma za sobą dwa etapy Osiedla Atrium Grunwald przy ulicy Bosej w Poznaniu, a trzeci właśnie realizuje.