DODAJ

Quadro Office na finiszu

Biura / Poznań
Quadro Office na finiszu
Kajtman
2015-11-05 14:22:31
Budowa najnowszego projektu biurowego firmy Monday Development wchodzi w końcową fazę realizacji. Do powstającego u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary budynku Quadro Office już na początku przyszłego roku będą mogli wprowadzić się właściciele nowych biur.

Powstający w samym sercu Poznania Quadro Office to siedmiokondygnacyjny biurowiec, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi blisko 1200 mkw. Projekt budynku wyszedł z pracowni architektonicznej Insomia. Prace budowlane mają się zakończyć jeszcze w tym roku. – Realizacja biurowca przebiega zgodnie z zakładanym harmonogramem. Stolarka okienna została już zamontowana, a budynek ocieplony. Obecnie zamykana jest fasada biurowca, a wewnątrz prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe – mówi Marta Marszałkowska, kierownik projektu. Na parterze Quadro Office zaprojektowano lokal handlowy z doskonałą ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Na wyższych kondygnacjach powstaną lokale biurowe o powierzchniach od 44 do 190 mkw. W budynku znajdzie się również recepcja oraz miejsca postojowe. – Quadro Office to bardzo funkcjonalny i kameralny biurowiec z przepięknym widokiem na stare miasto. Przygotowując go braliśmy pod uwagę potrzeby różnych klientów. Ze względu na swoją lokalizację w sąsiedztwie kilku sądów, prokuratury i budynków administracji publicznej doskonale nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich czy notarialnych – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development. – Ważnym atutem Quadro Office jest to, że oferowane w nim biura są na sprzedaż, dostępne już od 8200 zł za mkw. A zatem prócz świetnej lokalizacji proponujemy również doskonałą lokatę kapitału – dodaje.

Quadro Office oddalony jest zaledwie kilka minut pieszo od Starego Rynku i to właśnie lokalizacja jest jednym z kluczowych atutów tego budynku. Dodatkowo położenie biurowca przy wielopasmowych ulicach Garbary, Solna i Estkowskiego zapewnia sprawne połączenie z innymi dzielnicami Poznania, a także dworcami PKP i PKS oraz lotniskiem Ławica. Na korzyść biznesu działa też bardzo dobrze rozwinięta w tym miejscu komunikacja miejska.

Quadro Office to kolejny po Piątkowskiej 116 budynek biurowy realizowany przez Monday Development w stolicy Wielkopolski. Deweloper znany jest w Poznaniu również dzięki inwestycjom mieszkaniowym takim jak Kamienica Wildecka, Osiedle Hevelia czy Osiedle Czarnieckiego.