DODAJ

Wille gotowe do odbioru

Mieszkania i domy / Suchy Las
Wille gotowe do odbioru
Kajtman
2017-05-18 12:25:45
Na terenie gminy Suchy Las zakończyła się budowa inwestycji o nazwie Villa Sucholeska. Na przyszłych mieszkańców czekają dwie kameralne wille z 8 mieszkaniami łącznie.

Zrealizowane przez dewelopera More Place. kameralne wille noszą nazwę Villa Sucholeska I oraz Villa Sucholeska II. W każdym z budynków znajdują się 4 dwukondygnacyjne mieszkania, 3 lub 4-pokojowe. Niezaprzeczalną ich zaletą są tzw. odwrócone dachy. Tym samym właściciel może w komfortowych warunkach odpoczywać na dachu swojego mieszkania. Dodatkowo, każdy lokal posiada ogród tradycyjny oraz miejsce postojowe. W Villi Sucholeskiej I, lokale mają powierzchnię od 99 do ponad 100 mkw., ogrody tradycyjne zajmują 94 mkw., a powierzchnia ogrodów na dachu waha się od 41 do 42 mkw. Natomiast w Villi Sucholeskiej II powierzchnia proponowanych mieszkań wynosi od 72 do 88 mkw., ogrodów na dachu od 29 do 37 mkw., a ogrodów tradycyjnych 87-122 mkw. Ponadto funkcjonalna konstrukcja budynków zapewnia odrębność mieszkań. Każdy lokal ma osobne wejście, dzięki czemu mieszkańcy mogą czuć się komfortowo w domowym zaciszu. Proponowane przez More Place mieszkania zrealizowane są w standardzie deweloperskim i gotowe do odbioru. – Jesteśmy również otwarci na indywidualne potrzeby klientów, dlatego umożliwiamy kompleksowe wykończenie lokalu "pod klucz" – mówi Tomasz Pietrzyński, przedstawiciel firmy More Place. Deweloper zaplanował również drzwi otwarte Villi Sucholeskiej, które odbędą się w sobotę 10 czerwca, od godziny 10.

Oba budynki Villi Sucholeskiej położone są przy ślepej ulicy Zielińskiego, przez co ruch samochodowy jest znacznie ograniczony. To spokojna okolica w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Co istotne, w okolicy mieszczą się placówki oświatowe, punkty handlowo-usługowe oraz obiekty rekreacyjne. Zresztą miejsc do celów rekreacyjnych jest sporo. W kilka minut można dojechać rowerem do parku wodnego. Kilkanaście minut zajmie spacer do popularnego wśród poznaniaków rezerwatu Morasko. Nieopodal znajdują się również jeziora Glinowieckie i Podkowa, a nieco dalej Strzeszyńskie i Kierskie. – Wybór odpowiedniej lokalizacji był dla nas kluczową kwestią. Dlatego, wybraliśmy spokojne, a jednocześnie prestiżowe miejsce, które posiada wiele niepodważalnych atutów – podkreśla Tomasz Pietrzyński, z firmy More Place.

W pobliżu znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej zapewniającej szybki dojazd do Poznania. Ponadto, położenie inwestycji umożliwia także szybki dojazd do trasy S11, którą dojedziemy m.in. do autostrady A2. 

Z kolei bliskość terenów zielonych pozwala na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. W okolicy znajdują się również miejsca do aktywnego wypoczynku.

Źródło: materiały prasowe