DODAJ

C&W będzie zarządzać Ch Agora Bytom

Handel / Bytom
C&W będzie zarządzać Ch
Kajtman
2012-11-08 12:18:13

Cushman & Wakefield, międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, została wybrana na zarządcę CH Agora Bytom, którego właścicielem jest duńska firma Braaten + Pedersen plus Partners.


 


Agora Bytom została otwarta w listopadzie 2010 r., znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy Dworcowej – głównej ulicy handlowej Bytomia. Całkowita powierzchnia centrum wynosi 58 000 mkw., z czego 29 000 mkw. stanowi powierzchnia najmu. To najnowocześniejszy obiekt handlowy w mieście.


 


Agora Bytom pełni funkcję handlową, rekreacyjną i kulturalną. Oprócz ponad 100 sklepów w galerii znajduje się centrum rozrywki Fantasy Park, multipleks Cinema City, fitness klub Pure oraz sala widowiskowa.


 


Inwestorem i deweloperem projektu jest duńska firma Braaten + Pedersen plus Partners działająca na rynku nieruchomości handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Skandynawii.


 


„Cieszymy się, że będziemy zarządzać jednym z najważniejszych obiektów handlowych na Górnym Śląsku. Jesteśmy przekonani, że nasza działalność pozytywnie wpłynie na wyniki centrum i pozwoli utrzymać jego silną pozycję na rynku” – mówi Aneta Rogowicz-Gała, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield.


 


Dział Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield jest jednym z wiodących na polskim rynku zespołów zarządzających nieruchomościami komercyjnymi. Specjalizuje się w nowoczesnych obiektach biurowych oraz handlowych.