DODAJ

Nowi najemcy Galerii Sfera w Bielsku-Białej

śląskie
Nowi najemcy Galerii Sfera
Kajtman
2012-12-18 15:56:50

Home&You, Dalia, Sizeer, Centro, Yves Enzo dołączyły do grona najemców Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Z kolei, w I kw. 2013 roku swój salon w centrum handlowym otworzy Jysk. Nowi najemcy zajmą łącznie powierzchnię ok. 2000 mkw. Za proces rekomercjalizacji obiektu odpowiada zespół Jones Lang LaSalle.

Adam Kłos, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, Jones Lang LaSalle
, komentuje: „Cieszymy się z dużego zainteresowania projektem zarówno ze strony krajowych i międzynarodowych najemców. Wielu partnerów, z którymi prowadzimy rozmowy, podkreśla, że projekty działające, ze sprawdzonym potencjałem handlowym, są przedsięwzięciami, w których ryzyko inwestycyjne jest ograniczone, co sprzyja decyzjom dotyczącym wyboru powierzchni i nowym otwarciom”.

Galeria Sfera to centrum handlowe zlokalizowane w ścisłym centrum Bielska-Białej. Jego łączna powierzchnia najmu to ok. 51 000 mkw. Łącznie w projekcie znajduje się ok. 250 punktów handlowo-usługowych oraz restauracji. Miks najemców Galerii Sfera obejmuje takie marki jak C&A, Deichmann, H&M, Massimo Dutti, Reserved, Rossman czy Zara. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji 2200 miejsc parkingowych.