DODAJ

Zbliża się otwarcie marcredo Center w Piekarach Śląskich

Handel / Piekary Śląskie
Zbliża się otwarcie marcredo
Kajtman
2014-11-05 14:12:09

20 listopada 2014 r. w Piekarach Śląskich zostanie otwarty nowoczesny park handlowy marcredo Center Piekary Śląskie. W ofercie obiektu o powierzchni najmu ok. 8 000 mkw. znajdą się m.in. supermarket spożywczy Intermarché, market budowlany Bricomarché, sklep z elektroniką Media Ekspert, drogeria Rossmann, salon obuwniczy CCC, sklep z tekstyliami KiK, apteka Dom Leków oraz operator odzieżowy Daily Look. Inwestorem i deweloperem obiektu jest firma elbfonds Development.


 


Marcredo Center Piekary Śląskie to nowoczesny park handlowy, skupiający pod jednym dachem wielkopowierzchniowe sklepy z osobnymi wejściami. Jest to projekt przyjazny dla klientów ze względu na swój rozmiar i wygodny układ funkcjonalny i komunikacyjny. Do dyspozycji odwiedzających zostanie oddanych ponad 380 miejsc parkingowych. W granicach działki w przyszłości planowane jest powstanie wolnostojącego lokalu gastronomicznego typu fast food oraz stacji benzynowej.


 


Marcredo Center Piekary Śląskie powstaje przy skrzyżowaniu ul. Karola Miarki i drogi wojewódzkiej nr 911, w pobliżu zjazdu z autostrady A1. Dzięki tak doskonałej lokalizacji dojazd do obiektu jest bardzo dogodny, nie tylko dla mieszkańców Piekar Śląskich, ale także dla osób z okolicznych miejscowości.


 


Piekary Śląskie leżą w środkowej części województwa śląskiego, 16 km od Katowic. Miasto zamieszkuje 58 000 mieszkańców. Przebiegająca w granicach miasta autostrada A1 gwarantuje dostęp do najważniejszych węzłów komunikacyjnych i centrów przemysłowych Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.


 


Obiektem zarządza międzynarodowa firma Cushman & Wakefield. Komercjalizację marcredo Center Piekary Śląskie prowadzi spółka elbfonds Development.