DODAJ

W Arkadach Wrocławskich zmodernizowano foodcourt

Handel / Wrocław
W Arkadach Wrocławskich zmodernizowano
Orzech
2018-02-13 19:14:36

Klienci Arkad Wrocławskich mogą już korzystać z odnowionej i powiększonej strefy restauracyjnej na pierwszym piętrze centrum handlowego. Foodcourt został rozbudowany o 280 mkw., co pozwoliło na stworzenie ponad 100 nowych miejsc dla klientów.


Cała strefa przeszła gruntowną przebudowę, dzięki czemu całkowicie zmieniono w niej wystrój oraz kolorystykę. Pojawiły się nowe elementy dekoracyjne, wymieniono pokrycie podłóg, sufitów oraz oświetlenie. By zwiększyć komfort klientów w strefie powstały również punkty ładowania USB.


W strefie gastronomicznej na pierwszym piętrze Arkad Wrocławskich znajduje się 10 restauracji: Lodziarnia Baroli, Kuchnia Marche, Oriental Express, Sevi Kebab, KFC, Pizza Hut, Pasibus, BoboQ, Sushi77, Fashion Cafe.


Zakończona modernizacja strefy restauracyjnej jest częścią zmian, jakie przeprowadzono w ciągu ostatniego roku w Arkadach Wrocławskich. Miejsce to nabrało przestrzeni, jasności, świeżości oraz przyjaznych kolorów, zachęcając tym samym do skorzystania z oferty gastronomicznej.


Źródło: materiały prasowe