DODAJ

Wrocław: Piotr i Paweł zostaje w Sky Tower i Arkadach Wrocławskich

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Piotr i Paweł
Orzech
2019-03-22 12:11:36
Operatorem spożywczym w Sky Tower oraz w Arkadach Wrocławskich pozostanie supermarket Piotr i Paweł. Właściciel sieci zapowiedział, że obydwie placówki znalazły się w docelowym modelu zarządzania siecią. Piotr i Paweł pozostanie w upmarketowych lokalizacjach, skupiając się na docelowej grupie klientów.

W portfelu właściciela sieci pozostały więc te supermarkety, które w aktualnej sytuacji rynkowej wypracowują dobre wyniki i których klienci oczekują takiego formatu sklepów. Są wśród nich placówki z Arkad Wrocławskich oraz prowadzona w modelu franczyzowym placówka w Sky Tower.

 Piotr i Paweł jest mocnym punktem oferty naszych obydwu obiektów, generującym konkretne zyski. To również niezwykle potrzebne uzupełnienie tenant-mix, budujące jego atrakcyjność, dające klientom możliwość skorzystania z szerszej, kompleksowej propozycji handlowej. Cieszę się z podjętej przez firmę decyzji – podkreśla Tomasz Wróbel, członek zarządu LC Corp S.A.

 Dodatkowo placówka w Arkadach Wrocławskich dostosowuje się do wprowadzanych w obiekcie zmian i optymalizuje metraż do około 1700 mkw. Już niebawem uzyskaną w ten sposób powierzchnię zajmie kolejny duży najemca – dodaje Dariusz Rudziński, dyrektor zarządzający obiektami komercyjnymi LC Corp S.A.

 Piotr i Paweł jest mocnym punktem oferty naszych obydwu obiektów, generującym konkretne zyski. To również niezwykle potrzebne uzupełnienie tenant-mix, budujące jego atrakcyjność, dające klientom możliwość skorzystania z szerszej, kompleksowej propozycji handlowej. Cieszę się z podjętej przez firmę decyzji – mówi Tomasz Wróbel, członek zarządu LC Corp S.A.

Źródło: materiały prasowe