DODAJ

Meble Agata już w Victorii, niebawem nowe sklepy

Handel / Wałbrzych
Meble Agata już w
eyango
2012-03-16 17:37:59


16 marca 2012 r., w Galerii Victoria w Wałbrzychu otwarty został salon Agata Meble, którego powierzchnia ekspozycyjna wynosi 4 500 m2.


 


W pierwszych dniach funkcjonowania nowego sklepu (16-18 marca) na klientów czekają różne atrakcje, w tym rabaty na 1 000 produktów oraz konkursy z nagrodami. Nie jest to jednak jedyna nowa oferta, z jakiej klienci Galerii Victoria będą mogli skorzystać. Już wkrótce w centrum handlowym ruszą kolejne dwa sklepy. 24 marca otwarty zostanie sklep sieci Centro o powierzchni 397 m2, oferujący obuwie oraz akcesoria, natomiast na początek kwietnia zaplanowane jest otwarcie sklepu z bielizną należącego do sieci Victoriy (81 m2).


 


„Cieszymy się bardzo, że Galeria Victoria cały czas dynamicznie się rozwija. Właśnie otwarty został salon Agata Meble, a już wkrótce wałbrzyszanie będą mieli okazję zapoznać się z produktami marek Centro oraz Victoriy. Dzięki temu nasza oferta handlowa stanie się jeszcze bogatsza i bardziej zróżnicowana, co pozwoli sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów” – powiedział Leszek Mazurek, dyrektor generalny Galerii Victoria.


 


Agata Meble to bardzo popularna sieć sklepów z meblami w Polsce, która oferuje wyroby ponad 150 krajowych i 100 zagranicznych producentów. Wśród szerokiej gamy produktów mieszkańcy Wałbrzycha znajdą meble nowoczesne, stylizowane czy kolonialne. W nowym salonie klienci będą też mogli czerpać inspiracje z ponad 100 aranżacji meblowych. Atutem sklepu z pewnością jest także możliwość porównania produktów ze wszystkich grup cenowych. Na klientów, którzy odwiedzą nowy salon meblowy w Galerii Victoria w dniach 16-18 marca, czekają nie tylko rabaty, ale także atrakcyjne konkursy z nagrodami.


 


Nowy sklep sieci Centro, który mieścić się będzie na pierwszym piętrze Galerii Victoria w jej wschodnim skrzydle, kieruje swoją ofertę przede wszystkim do młodzieży. Asortyment każdego sklepu liczy ponad 2 000 modeli obuwia i akcesoriów na różne okazje. Marka oferuje obuwie modne i stylowe, odpowiadające najnowszym trendom w świecie mody. Również wiosną otworzy się w Galerii Victoria sklep sieci Victoriy, która oferuje szeroki wybór bielizny, ze szczególnie bogatą ofertą bielizny nocnej. Salon nowego najemcy zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze, w zachodnim skrzydle Galerii Victoria.


 


Kamil Zubrzycki, Questia PR