DODAJ

„Apartamenty Marymont” – kameralna inwestycja na granicy Żoliborza i Bielan trafiła do oferty sprzedażowej Matexi Polska

Mieszkania i domy / Warszawa
„Apartamenty Marymont” – kameralna
Kajtman
2016-03-31 17:19:41
Długo oczekiwana przez klientów inwestycja w pierwszym etapie obejmie 94 lokale o powierzchniach od 48 do 117 m2. W ciągu ponad dwóch lat od pojawienia się pierwszej koncepcji tego wyjątkowego przedsięwzięcia składającego się z budynków o charakterze kameralnych willi miejskich, deweloper, rozwijając koncepcję, uwzględnił wiele oczekiwań klientów i mieszkańców okolicy. W porównaniu do pierwszego projektu zmieniły się przede wszystkim metraże i rozkłady mieszkań oferując m.in. możliwość aranżacji i zakupu przestrzennych penthouse’ów na ostatnich piętrach budynków, opracowany został także projekt architektoniczny odznaczający się awangardowymi logiami i ponadczasową bryłą budynków. Ponadto w budynkach znajdzie się wiele rozwiązań poprawiających komfort dla mieszkańców, takich jak np. nowoczesne systemy zarządzania mieszkaniem, wielokrotnie nagradzanej polskiej firmy Fibaro. Ceny mieszkań w ofercie kształtują się na poziomie 11-13 tys. złotych, natomiast zakończenie prac planowane jest na połowę 2017 r. Inwestycja „Apartamenty Marymont” adresowana jest do klientów ceniących wysublimowaną architekturę, elegancję i kameralne sąsiedztwo a jednocześnie bliskość wielkomiejskich udogodnień i aktywnego, miejskiego stylu życia. Apartamenty Marymont to także unikalne połączenie elegancji „Starego Żoliborza” z dynamiką szybko rozwijających się Marymontu i Bielan rejonu coraz częściej wybieranego przez młodych Warszawiaków.

Apartamenty Marymont to nowe wyjątkowe miejsce na granicy Żoliborza i Bielan. Osiedle przygotowywane przez Matexi Polska, dewelopera z belgijskim rodowodem specjalizującego się w ambitnych projektach mieszkaniowych i aspektach rewitalizacyjnych. Apartamenty Marymont to inwestycja zaprojektowana przez Warszawską pracownię MKC, powstanie w miejscu gdzie niegdyś pomiędzy kameralnymi Marymonckimi, willowymi uliczkami straszyły kilkudziesięcioletnie, komunistyczne biurowce pamiętające czasy głębokiego PRL i budowę Intraco, zastąpi je nowoczesne osiedle tworzące uporządkowaną przestrzeń złożoną z parkowej zieleni i  kameralnych budynków utrzymanych w charakterze willi miejskich zawierających od 6 do 8 mieszkań.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej unikalna lokalizacja w sąsiedztwie zieleni wkomponowanej w labirynt przyjaznych, kameralnych uliczek, tuż za przedłużeniem ul. Mickiewicza, będącej główną arterią historycznego Żoliborza. Lokalizacja inwestycji to doskonałe połączenie ciszy i spokoju oraz willowej, eleganckiej zabudowy z dostępem do wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej począwszy od znajdujących się w zasięgu dziesięciominutowego marszu stacji metra: „Marymont” oraz „Słodowiec” po doskonałą komunikację i dojazd do centrum, zarówno w kierunku pl. Wilsona, jak również ul. Popiełuszki/al. Jana Pawła II. Niekwestionowaną zaletą jest także bliskość szkół i przedszkoli, w tym m.in. renomowanego żoliborskiego liceum im. Joachima Lelewela. W bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Potockiej, znajduje się także doskonała, nowoczesna baza obiektów sportowych z Aquaparkiem, pełnowymiarowymi boiskami do piłki nożnej oraz kortami tenisowymi. Mieszkańcy inwestycji będą mogli też bardzo sprawnie przemieścić się na zakupy do Arkadii – największego centrum handlowego Warszawy, do którego podróż samochodem zajmie nie więcej niż 10 min., natomiast tradycyjne, szybkie zakupy będą mogli zrobić w mieszczącej się nieopodal Hali Marymonckiej.