DODAJ

Biurowiec Zaułek Piękna wynajęty niemal w 100%

Warszawa
Biurowiec Zaułek Piękna wynajęty
Kajtman
2015-01-20 17:07:22

Savills, międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości, pośredniczyła w wynajmie ostatnich wolnych modułów w budynku biurowym Zaułek Piękna, zlokalizowanym na skrzyżowaniu ulic Pięknej i Kruczej w Warszawie. W obecnej chwili budynek wynajęty jest w 98%. Właścicielem obiektu jest fundusz należący do Invesco Real Estate.


 


Brytyjski koncern AMEC Nuclear UK Limited, zajmujący się doradztwem, usługami inżynieryjnymi i zarządzaniem projektowym w wielu obszarach przemysłu, wynajął 653,21 mkw. powierzchni. Do budynku wprowadzi się w lutym 2015 r.


 


Brytyjska spółka Fashion Look, właściciel jednej z najbardziej popularnych marek odzieżowych – New Look, od września zajmuje 182 mkw. powierzchni biurowej.


 


– „Zaułek Piękna to rozpoznawalny biurowiec, o ciekawej architekturze, zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Jesteśmy dumni, że tyle znanych i cenionych firm zdecydowało się wybrać Zaułek Piękna na swoją siedzibę. Budynek cieszy się dużym zainteresowaniem. Przez ostatnie 2 lata współpracy z Savills podpisaliśmy umowy z nowymi najemcami lub renegocjowaliśmy obecne umowy w sumie na około 3790 mkw. W tym momencie do wynajęcia pozostało jedynie 154 mkw. wolnej powierzchni” – mówi Anna Duchnowska, dyrektor ds. zarządzania aktywami w Polsce z Invesco Real Estate.


 


Zaułek Piękna to nowoczesny 9-kondygnacyjny budynek klasy A, oferujący na wynajem ponad 8 000 mkw. atrakcyjnej powierzchni biurowej w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu Placu Trzech Krzyży. Ta lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej, takich jak linie autobusowe i tramwajowe. Prestiż budynku dodatkowo podkreśla sąsiedztwo budynków rządowych i ambasad. Zaułek Piękna gwarantuje najemcom komfortowe warunki pracy dzięki m.in. funkcjonalnej aranżacji powierzchni. Z kolei nowoczesna i dynamiczna bryła budynku jest rozpoznawalna i doskonale widoczna.


 


W budynku swoją siedzibę ma także wiele innych prestiżowych firm, takich jak: Sony Music Publishing Poland, AXN Poland, Kancelaria Prawna GWW, Metalexport i Mazars.