DODAJ

Cztery nowe umowy najmu w biurowcu Zaułek Piękna

Warszawa
Cztery nowe umowy najmu
Kajtman
2014-07-22 14:00:05

Savills, międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości, pośredniczyła w wynajmie 2 028 mkw. w Zaułku Piekna, znanym budynku biurowym zlokalizowanym na skrzyżowaniu ulic Pięknej i Kruczej w Warszawie. Właścicielem budynku jest fundusz należący do Invesco Real Estate.


 


– „Zaułek Piękna cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem najemców, głównie ze względu na swoją lokalizację i ciekawą architekturę. Budynek jest w chwili obecnej wynajęty w 90%. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z najemcami zainteresowanymi ostatnimi trzema modułami o łącznej powierzchni 970 mkw.” – mówi Lidia Malec, starszy negocjator w Dziale Powierzchni Biurowych Savills, która odpowiada za wynajem budynku.


 


Dwie spółki japońskiego koncernu Sony, Sony Music Publishing Poland, jeden z największych na świecie producentów i wydawców muzycznych, i stacja telewizyjna AXN Poland, wynajęły w marcu 457 mkw. powierzchni.


Spółka zajmująca się sprzedażą i dystrybucją paliw MCC Energy Merchants, od czerwca zajmuje 457 mkw.


Kancelaria GWW, jedna z największych firm prawniczych w Polsce, oferująca kompleksowe doradztwo prawne w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, przedłużyła umowę najmu biura o powierzchni 839 mkw. na kolejne pięć lat.


Firma Metalexport, zajmująca się m.in. dostawą sprzętu, usług oraz technologii dla służb mundurowych, powiększyła swoje obecne biuro w Zaułku Piękna i obecnie wynajmuje 275 mkw.


 


Zaułek Piękna to nowoczesny 9-kondygnacyjny budynek klasy A, oferujący na wynajem ponad 8 000 mkw. atrakcyjnej powierzchni biurowej w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu Placu Trzech Krzyży. Ta lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej, takich jak linie autobusowe i tramwajowe. Ponadto prestiż budynku podkreśla sąsiedztwo budynków rządowych i ambasad. Zaułek Piękna umożliwia funkcjonalną aranżację powierzchni, natomiast nowoczesna i dynamiczna bryła budynku jest rozpoznawalna i doskonale widoczna. Biurowiec gwarantuje najemcom wysoki standard i komfortowe warunki pracy.