DODAJ

Doroczne spotkanie inwestorów po raz pierwszy w stolicy. Porozmawiają o innowacjach

Biura / Warszawa
Doroczne spotkanie inwestorów po
Tomasz Matejuk
2016-11-28 15:16:22
Już w czwartek 1 grudnia, na 42 piętrze Warsaw Spire, spotkają się inwestorzy i profesjonaliści z branży budownictwa i nieruchomości. Będzie to czwarta edycja dorocznej konferencji "Projekt INWESTOR". Są jeszcze wolne miejsca, więc wciąż można zarejestrować się.

Organizatorzy zapraszają do udziału inwestorów, deweloperów, architektów, dostawców produktów i usług, przedstawicieli instytucji finansujących i administracji publicznej oraz pozostałych uczestników procesu inwestycyjnego na rynku nieruchomości.

"Projekt INWESTOR" to ogólnopolskie spotkanie aktualnych i potencjalnych inwestorów z przedstawicielami branż realizujących poszczególne etapy procesu inwestycyjnego.

Wydarzenie organizowane jest od 2013 roku w Poznaniu, a dotychczasowe trzy edycje zgromadziły 670 uczestników. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się również w Warszawie.

– Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie odpowiedź sektora budownictwa i nieruchomości na potrzebę rozwoju innowacyjności. Wspólnie z zaproszonymi do dyskusji ekspertami i praktykami rynku chcielibyśmy zidentyfikować kluczowe obszary współpracy poszczególnych uczestników procesu inwestycyjnego w kierunku zwiększenia innowacyjności sektora budownictwa i nieruchomości w Polsce – zapowiadają organizatorzy.

Dodają, że chcieliby także przyjrzeć się bliżej inwestorom z sektora R&D, ich potrzebom i oczekiwaniom; usługom im dedykowanym i perspektywom rozwoju. 

– Referendum w Wielkiej Brytanii po raz kolejny przekonało nas o tym, że zmiana jest na stałe wpisana w otoczenie polityczne, gospodarcze i społeczne, w którym funkcjonują nasze przedsiębiorstwa. Tym, co pozwala nam uchronić się przed niepewnością jutra jest otwartość na zmieniający się świat, otwartość na innowacje – podkreślają organizatorzy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji "Projekt INWESTOR".