DODAJ

Japońska restauracja w Royal Wilanów

Biura / Warszawa
Japońska restauracja w Royal
Kajtman
2015-10-16 14:58:42
W najbliższą sobotę, 17 października br. oferta Royal Wilanów poszerzy się o kolejny lokal gastronomiczny. Do obiektu należącego do porfolio Grupy Capital Park dołączy nowa restauracja – Nama Sushi.

Po otwartej z sukcesem restauracji Naturel serwującej zdrową kuchnię opartą na ekoproduktach, do Royal Wilanów dołączy w sobotę kolejny lokal gastronomiczny. Na terenie obiektu zostanie otwarta restauracja Nama Sushi. Lokal, którego specjalnością będą dania tradycyjnej kuchni japońskiej zajmie powierzchnię niemal 90 mkw. Nowa restauracja oferująca w menu m.in. hosomaki, futomaki czy nigiri będzie doskonałym miejscem nie tylko biznesowych spotkań pracowników biur, ale także okolicznych mieszkańców poszukujących ciekawych smaków. Nama Sushi w swoim menu będzie oferować także wiele nietuzinkowych dan, jak choćby sashimi z serioli czy ryby białe w paście saikomiso.

W pierwszy dzień otwarcia restauracja Nama Sushi przygotowała specjalną ofertę dla swoich klientów. Wszystkie pozycje z menu tylko w sobotę będą kosztować 50 procent taniej.