DODAJ

Już wkrótce na Marywilskiej 44 będzie można kupić artykuły z wyposażenia wnętrz

Handel / Warszawa
Już wkrótce na Marywilskiej
Kajtman
2017-10-17 13:36:31
Budowa Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44 dobiega końca. Pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy już w grudniu.

Wodny Park Handlowy Marywilska 44 to unikalny wielofunkcyjny obiekt, który będzie oferować artykuły z branży wyposażenia wnętrz. Do grona jego najemców dołączyły już tak rozpoznawalne marki jak: JYSK, DYWANELLA, ABRA Meble, STOKKI HOME. W obiekcie znajdzie się również pierwszy w stolicy Jump Arena Park Trampolin. 

Jego dodatkowym atutem jest lokalizacja – na Białołęce w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Marywilska 44, największego w Warszawie centrum handlu hurtowego i detalicznego, w którym najemcami są zarówno polskie rodzinne firmy, jak i międzynarodowe marki. Dziennie przyciąga ono ponad 9 tys., a w weekendy nawet do 45 tys. osób. W skali miesiąca centrum odwiedza średnio ponad 350 tys. klientów, a w ciągu roku około 4,2 mln osób. 

W najbliższym czasie oferta modowa Marywilskiej 44 będzie uzupełniona dodatkowo o artykuły z segmentu wyposażenia wnętrz. – Wodny Park Handlowy Marywilska 44 jest naturalną odpowiedzią na potrzebę poszerzenia i zdywersyfikowania oferty dla naszych klientów, związaną zarówno z artykułami do wyposażenia domu, jak i realizacją hobby, uprawiania sportu oraz spędzania wolnego czasu – mówi Małgorzata Konarska, prezes zarządu Marywilska 44. 

Nie bez znaczenia jest również fakt, że w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji znajdują się duże inwestycje mieszkaniowe, a zasięgu 10 minut drogi od Marywilskiej 44 mieszka blisko 1 mln osób, co dodatkowo wymusza wzbogacenie tego miejsca o ofertę z sektora wyposażenia wnętrz. 

Nowoczesna jednokondygnacyjna bryła Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44 posiada wydzielone i wielofunkcyjne przestrzenie. Jego całkowita powierzchnia wynosi 12 000 mkw., z czego 2,5 tysiące mkw. obejmie dodatkowo część sportowo-rekreacyjna. Wodny Park Handlowy Marywilska 44 dysponował będzie dodatkowo dużym i wygodnym parkingiem na ponad 4,5 tys. samochodów.

Obecnie generalny wykonawca Mirbud S.A. prowadzi ostatnie prace wykończeniowe na zewnątrz obiektu oraz w jego częściach wspólnych. Rozpoczął się również proces przekazywania lokali najemcom. 

Obiekt jest już w większości skomercjalizowany. Pozostało jeszcze 2700 mkw. wolnej powierzchni, w tym w części gastronomicznej. Nie zabraknie tutaj restauracji, kawiarni oraz chill-out barów.  

Pierwsi najemcy Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44 otworzą swoje sklepy już w listopadzie, a kolejni sukcesywnie w grudniu, styczniu oraz w lutym. Oficjalne otwarcie obiektu zaplanowane jest na wiosnę.

Źródło: materiały prasowe