DODAJ

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Royal Wilanów

Biura / Warszawa
Kosmetyczny Instytut Dr Irena
Kajtman
2016-01-18 12:12:50
Klienci Royal Wilanów poszukujący ekskluzywnej oferty zabiegów pielęgnacyjnych już niebawem będą mieli do swojej dyspozycji Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris. Placówka zajmie w warszawskim obiekcie 164 mkw. powierzchni.

Dr Irena Eris to marka zbudowana przez Irenę Eris – doktor farmacji. Od lat jest ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Marka prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha. Świat brandu tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris.

Już niebawem najnowszy Kosmetyczny Instytut sygnowany nazwiskiem Ireny Eris zostanie otwarty w warszawskim Royal Wilanów. W ekskluzywnie wyposażonych gabinetach wykonywane są zabiegi kosmetyczne, konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz manicure i pedicure. Bogaty program pielęgnacyjny dostosowany został do różnorodnych potrzeb. Jest stale wzbogacany o nowe atrakcyjne propozycje, wykorzystujące aktualną wiedzę i nowoczesny sprzęt kosmetyczny. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest konsultacją kosmetyczną i diagnozą skóry, co pozwala ocenić jej potrzeby.

Troska o każdy szczegół, począwszy od wystroju i wyposażenia, aż po podejście do klienta, sprawia, że wizyta w Instytucie gwarantuje pełen komfort i poczucie relaksu.

Instytut Dr Irena Eris rozpocznie działalność na wiosnę br. i zajmie w Royal Wilanów powierzchnię 164 mkw.