DODAJ

Modnie w Royal Wilanów

Biura / Warszawa
Modnie w Royal Wilanów
Kajtman
2016-11-18 14:20:10
Dobra wiadomość dla wszystkich miłośniczek dobrego stylu i klasycznej elegancji. W Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 otwarto nowy butik marki odzieżowej Swing.

Swing to marka, której głównym celem jest tworzenie ponadczasowej mody, która pozostaje aktualna pomimo zmieniających się trendów. Projekty z kolekcji Swing są kobiece, eleganckie i bezpretensjonalne. Dzięki klasycznym krojom i kolorom, stanowią znakomite uzupełnienie każdej szafy i będą pasowały do wielu stylizacji. 

Marka skupia się na projektowaniu pięknych sukienek, ale w ofercie jej sklepów znajdują się również inne części garderoby, jak również buty, torebki i biżuteria, niezbędne dla wszystkich modnych kobiet. 

Poza własnymi projektami, w ofercie butiku Swing znajdują się projekty wielu polskich i zagranicznych producentów i projektantów takich jak Manifiq & Co, Preska, MKTP Mój Kraj Taki Piękny, SAX35TH By Alicja Czarniecka, Alexio Giorgio, Baldowski, Maare i Gianmarko.

Royal Wilanów zaprasza na wyjątkowe zakupy do eleganckiego butiku Swing, gdzie każda kobieta znajdzie coś, co podkreśli jej naturalne piękno i styl.