DODAJ

Nowa inwestycja Matexi Polska – 180 lokali na styku dwóch oblicz Śródmieścia

Warszawa
Nowa inwestycja Matexi Polska
Kajtman
2014-09-11 12:48:22

Matexi Polska rozpoczyna przygotowania do uruchomienia nowej inwestycji. Tym razem oferta dewelopera rozszerzy się o projekt realizowany w Śródmieściu. Na działce przy ul. Pereca 11 powstanie około 180 lokali mieszkalnych oraz galeria handlowo usługowa na parterze budynku.


 


Matexi Polska planuje realizację w tym miejscu przede wszystkim funkcjonalnych lokali kompaktowych o mniejszych metrażach nastawiając się na młodych, pracujących nabywców szukających lokalizacji pozwalającej łączyć pracę w centrum miasta ze stałym dostępem do wszystkich atrakcji wielkomiejskiego życia. W założeniu inwestycja, jako nabywców, ma przyciągnąć m.in. osoby myślące o zakupie pierwszego mieszkania jak również szukające możliwości inwestycji w lokal zapewniający atrakcyjną stopę zwrotu z wynajmu i duży potencjał wzrostu wartości. Matexi Polska rozpoczęła już prace projektowe, za przygotowanie koncepcji architektonicznej budynku odpowiedzialna jest warszawska pracownia WADECO, natomiast rozpoczęcie budowy planowane jest na rok 2015, po zakończeniu procedur administracyjnych.


 


Lokalizacja budynku oferuje doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej i transportowej, w tym do stacji metra „Świętokrzyska”, jak również budowanego tuż obok w ramach drugiej linii Metra przystanku „Rondo Daszyńskiego”. Charakter inwestycji przy Pereca doskonale wpisuje się w potrzeby młodych mieszkańców dzięki usytuowaniu budynku dokładnie na styku tętniącego życiem ścisłego centrum miasta i nowego biznesowego dystryktu miasta zlokalizowanego w okolicy ul. Grzybowskiej i hotelu Hilton. Lokalizacja w tej najszybciej rozwijająca się obecnie części Warszawy to gwarancja wyjątkowego komfortu dla osób ceniących życie w centrum wydarzeń, jak również doskonała recepta na stabilny wzrost wartości inwestycji w najbliższej przyszłości.


 


Inwestycja przy ul. Pereca to kolejny element konsekwentnie realizowanej strategii rozszerzania oferty Matexi Polaka na kolejne rejony stolicy. Celem dewelopera jest dopasowanie oferty do potrzeb różnych grup nabywców w danym rejonie miasta. Matexi Polska przykłada szczególną uwagę do wygodnego dostępu do infrastruktury miejskiej i transportowej oraz wysokiego poziomu estetyki i architektury budynków dopasowanych do istniejącego wcześniej otocznia. Poza „Pereca” w Portfolio przygotowywanych i realizowanych przez Matexi projektów znajduje się aktualnie jeszcze sześć projektów w obrębie Woli, Ursynowa, Bielan i Marymontu.