[Warszawa] Na działce przy ul. Grzybowskiej 37 powstanie elegancki budynek mieszkalny w segmencie premiumźródło: Materiały inwestora

[Warszawa] Na działce przy ul. Grzybowskiej 37 powstanie elegancki budynek mieszkalny w segmencie premium

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Matexi Polska rozszerza ofertę mieszkań w segmencie premium o elegancki, wykończony w wysokim standardzie budynek w centrum Warszawy, przy ul. Grzybowskiej 37. Budynek trafi w gusta wymagających klientów, dla których architektura i jakość wykończenia są równie ważne jak jego lokalizacja. Zgodnie z planem dewelopera inwestycja przy ul. Grzybowskiej 37 będzie stanowić rozsądną alternatywę dla sąsiednich budynków apartamentowych w rejonie ul. Twardej, Grzybowskiej i Złotej – jednych z najdroższych stołecznych adresów.
Nowy projekt Matexi to kolejna bardzo dokładnie przemyślana inwestycja, Projekt przy ul. Grzybowskiej 37 to kolejny ważny krok w rozwoju firmy w Polsce – powiedział Mirosław Bednarek, prezes Matexi Polska. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zakupić działkę w tak wyjątkowym miejscu – w samym sercu miasta. To bez wątpienia jedna z najbardziej komfortowych lokalizacji w stolicy łącząca wszystkie zalety mieszkania w Warszawie. Jestem przekonany, że nasz projekt doskonale trafi w potrzeby wymagającego klienta szukającego komfortowego mieszkania w rozsądnej cenie w centrum stolicy.
Wyjątkowe położenie budynku pozwala nie tylko na przyjazne i bezpośrednie obcowanie ze ścisłym centrum Warszawy od strony Ronda ONZ i ul. Twardej, ale również na poczucie kameralności i swobody od strony ul. Grzybowskiej i ul. Żelaznej. Dużym  atutem jest również usytuowanie inwestycji w drugiej linii zabudowy, za hotelem Westin, co odgradza budynek od intensywnego ruchu ulicznego Al. Jana Pawła II i pozwala mieszkańcom cieszyć się okoliczną zielenią i kultowymi lokalami gastronomicznymi. Prestiżu lokalizacji dodaje bliskie sąsiedztwo nowoczesnej dzielnicy biznesowej powstającej od strony Ronda Daszyńskiego, w okolicy wieżowca Warsaw Spire. Co ważne, usytuowanie inwestycji gwarantuje również najlepszy możliwy dostęp do infrastruktury miejskiej począwszy od stacji metra Rondo ONZ poprzez sąsiedztwo Dworca Centralnego, Centrum Handlowego Złote Tarasy, a także, co typowe dla centrum wielkiego miasta, niezliczonej ilości lokali gastronomicznych oraz miejsc kultury, kin, teatrów i muzeów. O wyjątkowości lokalizacji świadczy także bardzo komfortowy dojazd zarówno od strony Śródmieścia, jak i Woli. Wybór alternatywnej drogi od strony Al. Jana Pawła II lub ul. Żelaznej pozwoli mieszkańcom uniknąć typowych dla Śródmieścia korków. 
W najbliższym czasie Matexi Polska rozstrzygnie konkurs architektoniczny na zabudowę na działce przy ul. Grzybowskiej 37. Już dzisiaj jednak wiadomo, że 17-piętrowy budynek pomieści około 200 mieszkań, natomiast dwie podziemne kondygnacje przeznaczone będą na parking dla mieszkańców. Matexi Polska planuje rozpocząć procedury administracyjne i prace porządkowe na działce możliwie jak najszybciej po zakończeniu konkursu architektonicznego i uzyskać pozwolenie na budowę w drugiej połowie 2018 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA