Aleja Dębowa 17-19 – Nacarat rozszerza działalność we Wrocławiuźródło: Materiały inwestora

Aleja Dębowa 17-19 – Nacarat rozszerza działalność we Wrocławiu

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Na terenie dawnej centrali na Borku, sprzedanej przez Orange Polska S.A., powstanie kameralne osiedle. Prace rozbiórkowe mają ruszyć w lipcu.
Spółka Dębowa Sp z o.o. Sp. k., zależna od Nacarat Polska Sp. z o.o., złożyła 15 marca wniosek o pozwolenie na budowę przy alei Dębowej 17-19 zespołu budynków wielorodzinnych oraz jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wraz z garażami podziemnymi. Osiedla ma powstać na działce nr 115 o powierzchni prawie 10 tys. mkw.
UM Wrocławia
W tej lokalizacji znajduje się biuro regionalne firmy Emitel Sp. z o.o., będącą do 2002 roku częścią Telekomunikacji Polskiej S.A. Orange Polska sprzedało tę nieruchomość w czerwcu 2017 roku spółce Nacarat.
Wybrana przez nas lokalizacja stanowi bardzo atrakcyjny punkt na mapie miasta. Do tej pory we Wrocławiu zrealizowaliśmy trzy projekty, są to budynek mieszkalny Kurkowa 14 wraz z biurowym Dubois 41 oraz apartamentowiec Księcia Witolda 43, i zamierzamy kontynuować tutaj działalność – mówi nam Katarzyna Berthel z Nacarat Polska.
Materiały inwestora

Osiedle premium i SPA?

Deweloper planuje realizację 41 mieszkań. 30 z nich, o łącznej powierzchni blisko 1500 mkw., znajdzie się w czterech, trzykondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych. Będzie w nich dostępnych 6 kawalerek, 12 lokali dwu-, 6 trzy- oraz 6 czteropokojowych.
Do tego Nacarat wybuduje trzy domy o łącznej powierzchni ponad 1700 mkw., w których wydzieli trzypoziomowe mieszkania. W obiektach oznaczonych numerami A i B znajdzie się ich 8 o metrażach od 143 do 146 mkw., natomiast w C – 3 o metrażach od 194 do 197 mkw.
REKLAMA
Materiały inwestora
Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 52 miejsca w garażu podziemnym.
Aleja Dębowa 17-19 oferuje mieszkania w segmencie podwyższonym i premium, wyróżniające się znakomitą lokalizacją, ponadprzeciętną architekturą budynku, zagospodarowaniem terenu oraz dogodną funkcjonalnością mieszkań – tłumaczy Katarzyna Berthel.
Materiały inwestora

Budowa ruszy prawdopodobnie w wakacje

Inwestycja ma trafić do sprzedaży w maju. Prace budowlane potrwają od lipca 2018 roku do listopada 2019 r. Deweloper rozpocznie je od rozbiórki obiektów, która ma potrwać do sierpnia. Pozostanie tylko jeden budynek o przeznaczeniu usługowym. Powstanie w nim najprawdopodobniej SPA.
Projekt przygotowała Maćków Pracownia Projektowa Sp. z o.o., z którą Nacarat współpracował już przy poprzednich inwestycjach w stolicy Dolnego Śląska.
Nacarat Polska wchodzi w skład grupy francuskiej firmy Nacarat S.A.S.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA