DODAJ

Nowi najemcy budynku Alfa

Biura / Warszawa
Nowi najemcy budynku Alfa
Kajtman
2015-11-02 11:33:28
Kolejne firmy zdecydowały się na otwarcie swoich biur w budynku Alfa przy al. Jerozolimskich 136 w Warszawie należącego do portfolio Grupy Capital Park. Już niebawem do Alfy dołączą Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. oraz Express Relocations Sp. z o.o.

Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o wzorem innych najemców budynku Alfa zaufała Grupie Capital Park i już za kilka tygodni otworzy w Alfie swoje biuro pomocnicze. Fresenius Kabi zdecydowała się wynająć lokal o powierzchni 127,21 mkw., w którym znajdzie się serwis sprzętu medycznego znajdującego się w ofercie dystrybucyjnej spółki. Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. ma już siedzibę w Eurocentrum w budynku Beta. Polski oddział firmy jest częścią międzynarodowego koncernu Fresenius Kabi, światowego lidera w dziedzinie żywienia klinicznego i płynoterapii, który dostarcza najwyższej jakości produkty lecznicze krytycznie i przewlekle chorym pacjentom. Na polskim rynku Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. prowadzi działalność od 1999 roku.

Z kolei na początku przyszłego roku do najemców Alfy dołączy Express Relocations Sp. z o.o. Firma zdecydowała się na wynajęcie lokalu o powierzchni 215,45 mkw. na poziomie +5. Express Relocations świadczy usługi relokacyjne (poszukiwania domów, szkół, wycieczki orientacyjne) oraz imigracyjne (legalizacja pracy i pobytu) dla cudzoziemców zatrudnionych w Polsce. Ma w swojej ofercie również wynajem mebli domowych, biurowych i eventowych. Firma posiada swoje biura we wszystkich głównych miastach w Polsce. Jest obecna na rynku od 2001 roku.  

Alfa jest budynkiem biurowym, oddanym do użytku w 2002 r. Na 21 kondygnacjach znajduje się 14 741 mkw. powierzchni użytkowej. W budynku znajduje się również powierzchnia handlowo-usługowa ze sklepami i wypożyczalnią aut. Budynek posiada parking podziemny liczący 241 miejsc parkingowych, hol recepcyjny oraz całodobową ochronę.

Dzięki połączeniu wewnętrznym pasażem z nowoczesnym budynkiem Eurocentum Office Complex najemcy budynku Alfa mogą również korzystać z szeregu dodatkowych usług takich jak: profesjonalny Concierge & Lifestyle Manager, salon fryzjerski, salon pielęgnacji paznokci, gabinet fizjoterapii, pralnia, czy sklep spożywczy i drogeria.