DODAJ

Nowy najemca w Galerii Metro BIS na warszawskim Ursynowie

Warszawa
Nowy najemca w Galerii
Kajtman
2015-05-27 13:48:05

Do grona najemców warszawskiej Galerii Metro BIS dołączył sklep „Jadalnia Marzeń” oferujący szeroką gamę produktów do jadalni.


 


Jadalnia to jedno z najważniejszych miejsc w domu, to tam spędzamy wiele godzin z rodziną i przyjaciółmi. Wspólne posiłki integrują, łączą domowników. Piękna zastawa i dodatki sprawią, że będziemy zdecydowanie lepiej czuli się w tym wnętrzu. W „Jadalni Marzeń” znajdziemy produkty niezbędne w każdym domu: zestawy naczyń ceramicznych, porcelany, szkła stołowego oraz sztućców. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ofertę nowego sklepu cechuje przystępna cena i wysoka jakość asortymentu. Jest to miejsce dla osób szukających pomysłów na zaopatrzenie i wystrój jadalni, i dla tych, którzy chcą podarować komuś coś wyjątkowego.


 


Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 80 metrów kwadratowych na parterze galerii. „Jadalnia Marzeń” idealnie wpisuje się w charakter galerii, która oferuje Klientom nietuzinkowe produkty dobrej jakości. W Galerii Metro BIS usytuowanej przy al. KEN 85 w Warszawie nowy sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19, a w soboty 10-15.