DODAJ

O najnowszych trendach w budownictwie na targach Warsaw Build Poland

Warszawa
O najnowszych trendach w
2016-10-31 23:23:40
W dniach 16-18 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie. Zgromadzą one w stolicy wystawców i odwiedzających z ponad 40 państw.

Warsaw Build to jedyne cykliczne, międzynarodowe targi budowlano-wnętrzarskie w regionie. Podczas konferencji zaprezentują się przedstawiciele różnych sektorów branży budowlanej, m.in. budownictwa energooszczędnego, stolarki okiennej i drzwiowej czy architektury wnętrz. 

Zdecydowaliśmy się na udział w wydarzeniu, ponieważ jest to jedna z największych imprez w naszym obszarze zainteresowań, jednocześnie ciesząca się dużym uznaniem klientów segmentu B2B. Podczas targów chcemy nie tylko zaprezentować naszą ofertę, ale także zapoznać się z najnowszymi trendami w branży – mówi Kinga Drab z Pracowni Projektowej MKD, zajmującej się balkonami przyczepnymi. 

Wśród atrakcji podczas wydarzenia przewidziano m.in. prelekcje, fora dyskusyjne, konferencje tematyczne oraz liczne konkursy. Dodatkowo każdy dzień poświęcony zostanie innemu zakresowi tematycznemu: budownictwo energooszczędne, trendy przyszłości (16 listopada, środa), trendy na rynku instalacji wodnych, grzewczych i basenowych (17 listopada, czwartek), BIM w budownictwie (18 listopada, piątek). 

Szczególnie interesująco zapowiada się panel dotyczący trendów przyszłości, podczas którego poruszone zostaną kwestie innowacji na rynku budowlanym, koncepcji rozwiązań systemowych czy efektywności energetycznej w branży deweloperskiej. Jest to dla nas szczególnie istotne w kontekście przeprowadzania termomodernizacji, renowacji, bądź remontów budynków z wielkiej płyty – dodaje Kinga Drab. 

W tym roku targi odbędą się już po raz czwarty, a do bezpłatnego udziału w 3-dniowym wydarzeniu uprawnia rejestracja online. Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można na stronie internetowej www.warsawbuild.pl.