DODAJ

Oxygen Park wynajęty w prawie 70 proc.

Biura / Warszawa
Oxygen Park wynajęty w
Kajtman
2014-07-29 13:42:32

Dodatkowe 700 mkw. dla Grupy Wirtualna Polska i 290 mkw. dla TM Toys, szczecińskiego dystrybutora zabawek – to najnowsze umowy najmu w Oxygen Parku, biurowcu Yareal Polska zlokalizowanym przy Al. Jerozolimskich.


 


Po podpisaniu tych dwóch umów poziom komercjalizacji naszej inwestycji wynosi prawie 70 proc. – mówi Eric Dapoigny. Prezes Yareal Polska. – O wysokiej jakości biur w Oxygen Parku świadczy fakt, iż atuty obiektu doceniły znane marki nowych technologii: Wirtualna Polska, Fujitsu i inne, które kładą nacisk przede wszystkim na nowoczesność, funkcjonalność i wysoki standard.


 


Grupa Wirtualna Polska podpisała umowę najmu w Oxygen Parku już cztery miesiące temu, teraz powiększa wynajmowaną powierzchnię o kolejne 700 mkw. – do 3 200 mkw. Najemcę podobnie, jak w przypadku pierwszej umowy najmu, reprezentowała firma Vertigo Property Group


 


TM Toys, z kolei, od 1997 roku zajmuje się dystrybucją w Polsce markowych zabawek. Specjalizuje się w zabawkach licencyjnych, czyli takich, które przedstawiają najpopularniejsze postacie ze świata dziecięcych filmów, bajek czy komiksów. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Szczecinie, a biuro w Oxygen Parku będzie pierwszym biurem TM Toys w Warszawie. Nowego najemcę reprezentowała firma CBRE, a Yareal – Colliers International.