DODAJ

Premium Point – nowa jakość na stołecznym rynku

Mieszkania i domy / Warszawa
Premium Point – nowa
Kajtman
2012-07-25 13:27:00

Na Białołęce powstaje nowa inwestycja firmy Green House Development. Nowoczesny, komfortowy budynek Premium Point będzie mieć standard, którego dotąd w tej części Warszawy nie było.


 


Obiekt, który powstaje u zbiegu ulic Hanki Ordonówny i Topolowej, wyróżniać będzie atrakcyjna modernistyczna architektura, eleganckie foyer i starannie zaprojektowana zieleń. Budowa inwestycji już ruszyła, a otwarcie biura sprzedaży nastąpi w najbliższych tygodniach.Projekt powstał w znanej warszawskiej  pracowni AGK Architekci. Znajdzie się w nim 188 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, z których największe będą mieć powierzchnię ponad 100 metrów. Oddanie budynku do użytku zaplanowane jest do końca 2014 roku.Projektanci zadbali, aby wnętrza były jasne i przestronne. Każde z nich będzie mieć duże okna, tarasy lub balkony. Budynek będzie mieć zróżnicowaną wysokość, w najwyższym miejscu pojawi się 12 kondygnacji. Z ostatnich pięter rozpościerać się będzie wspaniały widok na panoramę Warszawy i Wisły.


 


Inwestycję wyróżniać będzie nie tylko wysoka jakość architektury, ale przede wszystkim wyjątkowa oferta skierowana do mieszkańców. Nabywcy, którzy zdecydują się zakupić mieszkanie w Premium Point skorzystają ze specjalnego, dedykowanego dla nich programu Świat Premium Point. W ramach niego, będą mogli korzystać z usługi concierge, systemu inteligentnej automatyki budynków „smart home”, a także pakietowej oferty wykończenia wnętrz pod klucz. Wszystko dostępne będzie w atrakcyjnych cenach, wynegocjowanych specjalnie dla klientów firmy Green House Development.- Świat Premium Point to nowa jakość na stołecznym rynku. Specjalna, wyselekcjonowana oferta odpowiada standardowi wysokiej klasy apartamentów. Stworzyliśmy ją po to, aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów.W trosce o ich czas, komfort i bezpieczeństwo, zaprosiliśmy do współpracy najwyższej klasy profesjonalistów, którzy przygotowali specjalnie na ten cel unikatową ofertę, na którą składają się nowatorskie rozwiązania. – podkreśla Adam Sadowski wiceprezes firmy Green House Development. Program jest odpowiedzią na rezultaty badań zlecone przez dewelopera, których celem było bliższe poznanie potrzeb klientów. - Wynika z nich, że nabywcy potrzebują dziś nowej jakości. Liczy się zarówno metraż, jak i rodzaj użytych materiałów, a także m.in. możliwość skorzystania z kompleksowego  wykończenia wnętrz, obsługi concierge oraz coraz popularniejszych, inteligentnych systemów zarządzania domem. Program Świat Premium Point spełnia te oczekiwania. Stworzyliśmy unikatową ofertę dedykowaną specjalnie dla mieszkańców naszej nowej inwestycji. – podsumowuje wiceprezes Green House Development Adam Sadowski.