DODAJ

Salon optyczny w Royal Wilanów

Biura / Warszawa
Salon optyczny w Royal
Kajtman
2015-08-27 14:04:41
Do grona najemców Royal Wilanów należącego do portfolio Grupy Capital Park dołączyła kolejna marka. W obiekcie zostanie otwarty salon optyczny Optyk Tondryk oferujący oprawy i okulary przeciwsłoneczne najbardziej renomowanych marek.

Oferta otwartego w ostatnich dniach projektu Royal Wilanów powiększy się o asortyment nowego najemcy. W obiekcie już niebawem zostanie otwarty salon optyczny sieci Optyk Tondryk. Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni 61 mkw. 

Firma Optyk Tondryk działa na rynku od 1983 roku i od początku swojej działalności kieruje się zasadami opierającymi się na wysokiej jakości produktach oraz obsługi Klienta. Przedstawiciele firmy dokładają wszelkich starań, by ich oferta była zawsze zgodna z obowiązującymi trendami na rynku, w związku z tym uczestniczą w targach optycznych na całym świecie. W salonach Optyk Tondryk można znaleźć tak znane, światowe marki jak: Miu Miu, Bulgari, Prada, Dolce&Gabbana, Persol, Giorgio Armani, Tag Heuer, Mykita czy Versace.

Nowy salon optyczny z pewnością ucieszy klientów, którzy szukają najlepszego designu oferowanego przez najbardziej renomowane marki oraz domy mody. 

Royal Wilanów będący w portfolio Grupy Capital Park, został otwarty 19 sierpnia 2015 roku. Natomiast jego budowa rozpoczęła się w sierpniu 2013 r. Klienci mogą już korzystać z oferty supermarketu Piotr i Paweł, asortymentu Krakowskiego Kredensu i delikatesów Piccola Italia czy drogerii Rossmann. Zakupy można też zrobić w największym w Polsce salonie NIKE, Colibri Concept Store oraz w Bang & Olufsen. Do dyspozycji klientów są również pralnia PANDA, kantor oraz biuro podróży Travel System. 

Niebawem oferta Royal Wilanów wzbogaci się również o salon sportowy Adventure Sports, myjnię samochodową czy miejsca spotkań biznesowych i spędzania wolnego czasu takie jak winiarnia Czas na Wino, browar Bierhalle, japońska restauracja Nama, restauracja Naturel czy kawiarnia Green Caffe Nero.

Jesienią bieżącego roku do użytku mieszkańców warszawskiego Wilanowa oddana zostanie nowa przestrzeń publiczna, czyli place miejskie. Staną się one nie tylko miejscem spotkań, ale również przestrzenią aktywnego wypoczynku. Place te będą otwarte i bezpłatnie dla wszystkich mieszkańców Wilanowa. Znajdą się tam: boiska do siatkówki plażowej i koszykówki, mini-boisko do piłki nożnej, boule, szachy terenowe, ścianka wspinaczkowa, scena multimedialna z widownią, sześć trampolin zamontowanych na równi z podłożem i strefa streetworkout – przestrzeń do treningu crossfit. Na spotkanie ze znajomymi będzie można umówić się w jednym z ogródków restauracyjnych, spędzając czas w otoczeniu zieleni i fontann. W pobliżu sceny znajdzie się równiez wypożyczalnia sprzętu sportowego oraz sezonowe pop-up bary.

Royal Wilanów jest obiektem pięciokondygnacyjnym, w którym znajduje się 29 787 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej. W podziemnej części budynku mieści się trzykondygnacyjny parking na 915 miejsc postojowych dla najemców i klientów oraz parking rowerowy. 270 miejsc parkingowych jest ogólnodostępnych, dzięki czemu goście i klienci z łatwością mogą pozostawić samochód i udać się na spotkanie, co jest obecnie problamatyczne w większości warszawskich biurowców. Biurowiec posiada część handlowo-usługową (6 920 mkw.) z bogatą ofertą gastronomiczną z ogródkami letnimi oraz licznymi sklepami i punktami usługowymi. 

Za komercjalizację części handlowej odpowiada BOIG, zaś biurowej – Colliers International.