DODAJ

Warszawiacy odkryli Astorię!

Biura / Warszawa
Warszawiacy odkryli Astorię!
Kajtman
2016-05-25 14:54:17
Konkurs fotograficzny #odkryjAstorię został rozstrzygnięty. Powstający w samym sercu Warszawy biurowiec Astoria Premium Offices zainspirował mieszkańców miasta, którzy w kreatywny sposób  przedstawili go w obiektywie. Na konkurs nadesłano rekordową liczbę ponad 200 zdjęć.

Warszawskie biuro Strabag Real Estate GmbH, jednego z wiodących deweloperów w Niemczech i w Europie, zorganizowało konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie biurowca Astoria Premium Offices. Spośród nadesłanych ponad 200 zdjęć Jury wybrało 10 finalistów, którzy najlepiej sprostali wyzwaniu ukazania Astorii jako budynku łączącego ponadczasowy styl z nowoczesnym komfortem. Autorzy najciekawszych fotografii zostali zaproszeni na wycieczkę po budowie biurowca, który jest bliski ukończenia. Na koniec ogłoszono laureatów I i II miejsca.

„Zorganizowaliśmy konkurs, by dowiedzieć się jak mieszkańcy miasta odbierają nowy budynek w centrum Warszawy. W efekcie otrzymaliśmy wiele ciekawych i kreatywnych fotografii. Fasada Astorii została pokazana w obiektywie w niezwykle ciekawy sposób, inspirując osoby, które na co dzień nie zajmują się profesjonalnie fotografią. Byliśmy mile zaskoczeni tak dużą liczbą zgłoszeń. Obrady Jury były bardzo burzliwe, a wybór finałowej dziesiątki i laureatów był dla nas prawdziwym wyzwaniem” – powiedziała Barbara Harrer, kierownik projektu Astoria w Strabag Real Estate.

Konkurs #odkryjAstorię został zorganizowany w mediach społecznościowych przy współpracy z portalem Nowa Warszawa.

Biurowiec klasy A wyróżnia prestiżowa lokalizacja, przy ul. Przeskok 2 pomiędzy ul. Nowy Świat i Marszałkowską. To jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Warszawy, gdzie biznesowe centrum łączy się z reprezentacyjną częścią miasta.

Astoria Premium Office oferuje blisko 16.800 mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej oraz 1.400 mkw. powierzchni handlowej, jak również podziemny garaż do dyspozycji przyszłych najemców. Poza prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta, Astoria kusi doskonałą infrastrukturą komunikacyjną, w tym bliską odległością od stacji metra Centrum i Świętokrzyska, licznych autobusów i SKM.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Strabag Sp. z o.o. Zakończenie prac i oddanie obiektu do użytku zaplanowano latem tego roku.

Zdjęcia nadesłane w konkursie:
http://www.instagram.com/explore/tags/odkryjastorie/
http://www.facebook.com/warszawaodnowa/photos_stream?tab=photos