DODAJ

Więcej usług w Royal Wilanów

Biura / Warszawa
Więcej usług w Royal
Kajtman
2015-11-30 17:08:21
Już niebawem klienci Royal Wilanów będą mieli do swojej dyspozycji jeszcze więcej lokali usługowych. W warszawskim obiekcie zostanie otwarty profesjonalny salon fryzjerski i pigmentacji medycznej oraz studio oferujące szeroki wachlarz usług manicure i pielęgnacji ciała.

Royal Wilanów to nie tylko miejsce, w którym klienci mogą zrobić zakupy w salonach popularnych marek odzieżowych. To także obowiązkowy punkt na mapie Warszawy, dla wszystkich osób oczekujących usług na najwyżym poziomie. Już niebawem w Royal Wilanów będzie można zaznać chwili relaksu w studiu pielęgnacji paznokci, a także salonie metamorfoz.

Od 2 grudnia br. salon Nail Clinic na powierzchni ok. 50 mkw. będzie oferował klientom Royal Wilanów szeroki wachlarz usług manicure, pedicure, stylizację rzęs oraz kompleksową pielęgnację twarzy i depilację ciała. W urokliwych pastelowych wnętrzach w stylu shabby chic każdy będzie mógł zrelaksować się i jednocześnie zadbać o swoją urodę. Dla wygody klientek salon Nail Clinic będzie oferował łączenie i wykonywanie kilku usług w jednym czasie.

Z kolei profesjonalne studio metamorfoz Aneta Swatek Permanent Make Up & Beauty Concept zapewni klientom Royal Wilanów usługi na najwyższym poziomie w zakresie fryzjerstwa oraz makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej, w skład której wchodzą m.in.: rekonstrukcja brodawek, przykrywanie blizn czy odtwarzanie włosów na skórze głowy. Właścicielka zajmuje się pigmentacją od ponad 11 lat i zdobyła najwyższe tytuły w tej dziedzinie. Jest zapraszana na międzynarodowe sympozja, uczestniczy w szkoleniach w celu aktualizacji światowych trendów oraz jest autorką wielu artykułów branżowych. Uzupełnieniem pigmentacji w salonie są także metamorfozy, dobranie fryzury, makijażu oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które są nieodzownym elementem pięknego wyglądu. Otwarcie salonu nastąpi już niebawem.