DODAJ

Wodny Park Handlowy Marywilska 44 z pozwoleniem na użytkowanie

Handel / Warszawa
Wodny Park Handlowy Marywilska
Kajtman
2017-11-21 12:27:29
Wodny Park Handlowy Marywilska 44 otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Otwarcie jego pierwszej części handlowej nastąpi już w listopadzie.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla m.st. Warszawy wydał decyzję o wydaniu pozwolenia na użytkowanie dla Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44. Decyzję potwierdzającą wykonanie obiektu zgodnie z projektem budowlanym, poprzedziło wydanie pozytywnych opinii przez Państwową Inspekcję Sanitarną oraz Państwową Straż Pożarną. 

Obiekt dysponuje całkowitą powierzchnią 12 tys. mkw., z czego prawie 11 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Do dyspozycji klientów jest ponad 4.500 miejsc parkingowych. 

Projekt został zrealizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie tętniącego życiem Centrum Handlowego Marywilska 44, w którym od 7 lat swoją działalność z sukcesem prowadzi ponad 1300 podmiotów gospodarczych. Catchment area jest jednym z czynników określających potencjał nowej inwestycji. Obecnie Centrum Handlowego Marywilska 44, dziennie odwiedza średnio 9 tys., a w weekendy nawet do 45 tys. osób. W skali miesiąca centrum odwiedza średnio ponad 380 tys. klientów, a w ciągu roku ponad 4,3 mln osób. 

W Wodnym Parku Handlowym Marywilska 44 zakupy będzie można już robić na przełomie listopada i grudnia w takich sklepach jak m.in.: JYSK, DYWANELLA, ABRA MEBLE, STOKKI HOME. 25 listopada otwiera się także sektor rekreacji Park Trampolin JUMP ARENA, gdzie na miłośników sportu i rekreacji czekają: trampoliny, ścieżki akrobatyczne i wspinaczkowe, baseny z gąbkami, trampoliny akrobatyczne, poduchy powietrzne i wiele, wiele innych atrakcji.

Na przełomie lutego i marca 2018 roku swoje sklepy otworzą m.in. PSB MRÓWKA, AT OŚWIETENIE, JETA ŁAZIENKI, GOODLABEL. Obecnie trwa proces komercjalizacji sektora gastronomii, który będzie dostępny dla klientów od marca przyszłego roku.

Źródło: materiały prasowe