DODAJ

Zainteresowanie Ogrodami Ochota II rośnie wraz z budową

Mieszkania i domy / Warszawa
Zainteresowanie Ogrodami Ochota II
Kajtman
2015-04-20 15:02:22

Budowa drugiego etapu osiedla na warszawskiej Ochocie postępuje zgodnie z harmonogramem. Koniec inwestycji zaplanowano na II kwartał 2016 r.


 


Prace budowlane na osiedlu Ogrody Ochota II postępują zgodnie z planem. Na chwilę obecną inwestycja sięga szóstego piętra. Trwają prace związane z konstrukcją żelbetową.


 


Piękna pogoda sprzyja robotom budowlanym – na osiedlu wykonywane są prace murowe, budowane są ścianki działowe, a cała inwestycja ukończona jest niemal w połowie. Wraz z postępami w budowie, rośnie zainteresowanie mieszkaniami w drugim już etapie eleganckiego osiedla – sprzedano 15% z dostępnych mieszkań w zaledwie 3 miesiące od rozpoczęcia sprzedaży!


 


Szczęśliwa Ochota


Ochota, razem z dzielnicą Śródmieście, została uznana za jedną z najbardziej atrakcyjnych dzielnic pod kątem zamieszkania. W bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodów Ochota II znajduje się przystanek PKP Rakowiec, skąd w zaledwie klika minut kolejką SKM można dojechać do śródmieścia, centrum biznesowego przy ul. Domaniewskiej oraz na lotnisko Chopina. Dodatkowo dzięki rozbudowanej infrastrukturze komunikacyjnej – autobusowej i tramwajowej, dotarcie do centrum zajmuje tylko 15 min.


 


Natura na wyciągnięcie ręki


W pobliżu inwestycji Ogrody Ochota II znajdują się dwa parki miejskie – kameralny im. M. Kotańskiego, blisko samego osiedla oraz jeden z największych warszawskich terenów rekreacyjno-sportowych – Park Szczęśliwicki, a w nim unikalny w skali całej Warszawy obiekt, jakim jest całoroczny stok narciarski.


 


Projekt Ogrody Ochota II to 208 mieszkań. Najmniejsze z nich mają 29 m2, każde z wyodrębnioną kuchnią i własnym balkonem lub ogródkiem w lokalach parterowych. Natomiast mieszkania o największej powierzchni sięgają do 88 m2, wszystkie z przestronnym balkonem lub loggią.