DODAJ

Kolejny etap w Swarzędzu

Mieszkania i domy / Swarzędz
Kolejny etap w Swarzędzu
Godfath3r
2012-08-20 12:43:14

Największa obecnie inwestycja mieszkaniowa w Swarzędzu wkroczyła w kolejny etap realizacji. W wakacje rozpoczęły się prace wykończeniowe we wnętrzu obiektu - wstawiana jest stolarka okienna. Równocześnie wykonywana jest także elewacja zewnętrzna.

Powstająca w szybkim tempie inwestycja składać się będzie z dwóch etapów. Pierwszy właśnie trwa i dotyczy budowy jednego budynku o zróżnicowanej wysokości - pięcio- i sześciokondygnacyjnej. Mieszkania, których powierzchnia wynosi od 28 do 68 m kw, zostaną oddane do użytku już na koniec bieżącego roku. Zainteresowani mają do wyboru lokale jedno-, dwu- i trzypokojowe, a ceny rozpoczynają się od 4.444 zł netto za m kw. –
Mieszkańcy inwestycji będą mieli do dyspozycji pierwszy w tym mieście, dwupoziomowy parking podziemny na 187 miejsc – mówi Tomasz Wnuk, dyrektor ds. handlowych w firmie Kalbud Deweloper. - Z myślą o ich bezpieczeństwie cały teren będzie oświetlony, monitorowany, a każde mieszkanie będzie zaopatrzone w video-domofon - dodaje T. Wnuk.

Na parterze budynku powstaną punkty handlowo-usługowe, udostępnione na sprzedaż lub wynajem. Nie zabraknie też terenów zielonych, a z myślą o małych mieszkańcach inwestor planuje budowę placu zabaw. Osiedle znajduje się w centrum Swarzędza, przy ulicy Grudzińskiego 7. Dogodna lokalizacja inwestycji umożliwia korzystanie z wszelkich dobrodziejstw istniejącej tam infrastruktury. W pobliżu znajdują się sklepy, placówki zdrowotne, apteki, a także przedszkola i szkoła podstawowa. Mieszkańcy inwestycji będą mogli również czerpać radość z sąsiedztwa malowniczego jeziora Swarzędzkiego oraz licznych obiektów sportowych.