DODAJ

Nowy projekt mieszkaniowy w Murowanej Goślinie

Mieszkania i domy / Murowana Goślina
Nowy projekt mieszkaniowy w
Kajtman
2017-11-22 14:43:15
W Murowanej Goślinie, oddalonej 20 km na północ od Poznania, powstanie nowe osiedle. Przy ulicy Kolejowej rozpoczęła się inwestycja Nowa Murowana. W 2018 roku powstaną dwa z planowanych pięciu kameralnych  budynków wielorodzinnych.

W ramach I etapu przedsięwzięcia, w trzykondygnacyjnym budynku znajdzie się 14 mieszkań. Przyszli mieszkańcy będą mieć do dyspozycji lokale dwu- i trzypokojowe, o metrażu od 48 do 65 m kw. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogrody, a na piętrze – przestronne balkony. W każdym mieszkaniu, oddawanym w standardzie deweloperskim znajdą się: kaloryfery, kontakty, włączniki, domofon, a także piec kondensacyjny dwufunkcyjny, pozwalający na samodzielną regulację ogrzewania bez ograniczeń, o dowolnej porze roku. Do każdego mieszkania dostępne będą komórki lokatorskie, stanowiące nowoczesną formę zastąpienia piwnicy. Ponadto deweloper proponuje pierwszym klientom system płatności 10/90. Oznacza to, że 10% wartości mieszkania klient płaci podczas umowy, a pozostałe 90% dopiero przy odbiorze lokalu. Inwestor, Łowiccy Grupa Deweloperska, zadba o części wspólne nowego osiedla, jak drogi wewnętrzne, tereny zielone, czy oświetlenie. Klienci będą mogli zakupić miejsca postojowe w granicach osiedla na własność, co znacznie wpłynie na komfort mieszkania. Ponadto, w pobliżu osiedla znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe, dzięki czemu nie zabraknie przestrzeni. Osiedle, składające się finalnie z pięciu etapów powstanie przy ulicy Kolejowej w Murowanej Goślinie. Według harmonogramu, pierwszy budynek będzie gotowy w IV kwartale 2018 roku.

Lokalizacja osiedla Nowa Murowana stanowi spory atut. Wystarczy kilka minut spaceru, aby znaleźć się na rynku. Ponadto niedaleko jest stacja kolejowa, skąd można komfortowo dojechać w niecałe 30 minut do Poznania szynobusem. W Murowanej Goślinie znajduje się 12 żłobków, przedszkoli oraz punktów przedszkolnych, 5 szkół podstawowych i 2 gimnazja, a także zespół szkół, w którego skład wchodzą technikum i szkoła zawodowa. – Dzięki temu mamy pewność, że Murowana Goślina zapewnia pełne zaplecze handlowo-usługowe dla mieszkańców oraz dysponuje bogatą listą placówek edukacyjnych. To dobre miejsce dla nowych mieszkańców – mówi Łukasz Łowicki, prezes zarządu Łowiccy Grupa Deweloperska. Przyszli mieszkańcy osiedla Nowa Murowana zauważą również sąsiedztwo terenów zielonych, w tym Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, o łącznej powierzchni blisko 10 000 ha. Na terenie Murowanej Gośliny i w okolicach wyznaczono szlaki piesze i rowerowe, które liczą ponad 500 km.

Źródło: materiały prasowe