DODAJ

Radosna II w Zalasewie

wielkopolskie
Radosna II w Zalasewie
Kajtman
2015-12-15 13:24:41
Trwają prace związane z rozbudową inwestycji przy ulicy Radosnej w podpoznańskim Zalasewie. W ramach II etapu powstaje w sumie 178 mieszkań. Pierwszy budynek z 39 lokalami jest już gotowy do zamieszkania.

Inwestycja przy Radosnej w Zalasewie to kolejny projekt mieszkaniowy realizowany przez spółkę Agrobex w gminie Swarzędz. Znakiem rozpoznawczym trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych  jest ciekawa kolorystycznie architektura ze stylowymi wykuszami i mieszkaniami ze skosami. Pierwszy budynek (klatki E1 i E2 czyli Radosna 15 A i B) jest już gotowy. Znajduje się tam 39 mieszkań jedno- dwu- i trzypokojowych. Najmniejsze ma 32,5 m kw., a największe 66,3 m kw. Co ważne, do każdego lokalu przynależą komórki lokatorskie, a właściciele mieszkań na paterze mają do dyspozycji ogródki.  Kolejny budynek (z klatkami D1 i D2) jest w trakcie budowy. Jego zakończenie Agrobex planuje na II kwartał 2016 roku. Mieszkania oddawaną są w tzw. stanie deweloperskim, a cena m kw. rozpoczyna się od 4250 złotych brutto. Tym samym wszystkie lokale oferowane w projekcie Radosna II kwalifikują się do rządowego programu dopłat MdM. W ramach projektu inwestor zadbał również o małą architekturę na osiedlu. Powstała droga wewnętrzna, brukowane chodniki czy oświetlenie. 

Dużą zaletą inwestycji Radosna II jest bez wątpienia lokalizacja. W pobliżu znajduje się nowa szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkola publiczne i prywatne, a także liczne gabinety lekarskie czy apteki. W najbliższej okolicy nie brakuje także zaplecza handlowego oraz miejsc o charakterze rekreacyjno-sportowym. Niezaprzeczalnym atutem lokalizacji jest także szybki dojazd do autostrady A2 oraz bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska gminy Swarzędz.