DODAJ

Stoisko kosmetyków w galerii Tęcza w Kaliszu

Handel / Kalisz
Stoisko kosmetyków w galerii
Kajtman
2017-06-29 11:36:00
W galerii Tęcza w Kaliszu otworzyło się stoisko jednej z wiodących międzynarodowych firm w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci NeoNail. Zlokalizowane jest na parterze, w pobliżu salonów Home&You, Swiss i Douglas (wejście do galerii od strony ulicy 3-go Maja).

Marka NeoNail istnieje na rynku już od ponad 10 lat. Specjalizuje się w lakierach i produktach do stylizacji paznokci oraz artykułach do stylizacji rzęs – skierowanych zarówno do profesjonalistów, jak i do klientek indywidualnych. Markę wyróżnia sprawdzona jakość produktów i usług oraz niezwykła staranność w podejściu do klienta i jego potrzeb. Oprócz sprzedaży hurtowej rozbudowuje sieć punktów detalicznych pod swoim logo, oferujących również usługi stylizacji i pielęgnacji paznokci. Do dyspozycji klientów NeoNail oddaje doskonałej jakości lakiery hybrydowe o bogatej palecie kolorów, płyny, preparaty oraz akcesoria do manicure i pedicure, tipsy i ozdoby do paznokci. 

NeoNail to kolejne stoisko handlowe, które otworzyło się w galerii Tęcza w ostatnim czasie. Staramy się rozwijać naszą ofertę najmu skierowaną do najemców, a tzw. "wyspa" jest świetną propozycją dla firm, które ze swoją ofertą chcą być "blisko klienta" oraz nie potrzebują dużych powierzchni handlowych do prowadzenia swojej działalności. Obecność w Centrum Handlowym daje im już na starcie stałą i sporą grupę potencjalnych Klientów, a procedury najmu są proste i warunki umowy atrakcyjne – mówi Monika Krawczak, dyrektor galerii Tęcza. 

Stoisko NeoNail w galerii Tęcza otwarte jest 7 dni w tygodniu: od 9:00 do 21:00 – od poniedziałku do soboty, a w niedzielę od 10.00 do 20.00.

Źródło: materiały prasowe