DODAJ

Apartamenty przy Wyspie Słodowej mają już pierwszych lokatorów

Mieszkania i domy / Wrocław
Apartamenty przy Wyspie Słodowej
tuWroclaw.com
2012-05-23 15:41:24

Pierwsi mieszkańcy wprowadzili się już do apartamentów przy zbiegu ulic Drobnera i Rydygiera. W czterokondygnacyjnym budynku można jeszcze kupić mieszkania - na razie sprzedała się trochę ponad połowa z nich.

Apartamenty Piaskowa, bo tak oficjalnie nazywa się inwestycja, właśnie otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Czterokondygnacyjny budynek zlokalizowany jest przy zbiegu ulic Drobnera i Rydygiera. Bezpośrednio z inwestycją sąsiadują kilkukondygnacyjne śródmiejskie kamienice.

W budynku powstało 26 mieszkań, po osiem i dziewięć lokali na każdej kondygnacji. Mają zróżnicowaną powierzchnię: od 33 do 118 m2. Zdecydowano się na tradycyjny podział i rozkład pomieszczeń na salony z aneksami, sypialnie oraz łazienki.Ceny metra kwadratowego mieszkań w stanie deweloperskim kształtują się od 8 000 do 10 000 zł. Na razie inwestorowi udało się sprzedać około 60 procent apartamentów. Pierwsi mieszkańcy już się wprowadzili.

Na parterze znajdują się lokale usługowe – do wynajęcia pozostał jeszcze jeden z nich. Reszta już wkrótce zostanie otwarta.

Projekt architektoniczny budynku powstał we współpracy z renomowaną pracownią profesora Stefana Kuryłowicza.

Zainteresowani kupnem mieszkania mogą wybrać się wirtualny spacer po dostępnych lokalach. Dzięki aplikacji udostępnionej online można zwiedzić wnętrze budynku, a nawet rozejrzeć się po korytarzu i wejść do wybranego mieszkania.
Autor: tm