DODAJ

CTE z kolejną inwestycją mieszkaniową na Maślicach [WIZUALIZACJE]

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Wrocław
CTE z kolejną inwestycją
Mariusz Bartodziej
2017-08-21 15:50:33
Ponad 60 mieszkań, ogrody do 145 mkw. i tereny zielone wokół osiedla. Wrocławski deweloper CTE Investments wybuduje budynek wielorodzinny przy ulicy Rędzińskiej.

Na Maślicach prężnie rozwija się rynek mieszkaniowy. Kolejni deweloperzy stawiają tam swoje następne osiedla. Liczne tereny zielone, m.in. Las Pilczycki, oraz bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, umożliwiającej szybkie dostanie się w pozostałe części miasta, to tylko niektóre z powodów popularności tego rejonu wśród deweloperów.

Przy ulicy Rędzińskiej, gdzie coraz powszechniejsza jest nowa zabudowa, swoją kolejną inwestycję na Maślicach przeprowadzi CTE Investments. 10 sierpnia został złożony wniosek o pozwolenie na budowę "budynku mieszkalnego wielorodzinnego" na działkach nr 25 i 58/2.

UM Wrocławia


Zielona Rędzińska

Rędzińska to dwupiętrowy budynek, w którym znajdą się 62 mieszkania – od 38 do nawet 91 mkw. By pobliski teren móc przeznaczyć pod tereny zielone, inwestor zaplanował stworzenie podziemnego garażu.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji rozległe tarasy oraz ogrody, o powierzchni nawet 145 mkw. Na terenie osiedla zostaną wyznaczone tereny wspólne, umożliwiające sąsiedzką integrację. Wśród nich znajdzie się plac zabaw. Wiele spośród lokali będzie dostępnych w ramach programu MdM.Z myślą o miłośnikach jednośladów i i rodzin z dziećmi, w budynku powstanie wspólna przechowalnia rowerów i wózków. Inwestor wykona również chodnik na odcinku ponad 220 metrów do ulicy Maślickiej, by ułatwić komunikację pieszym.

Autorem projektu budynku jest Tomasz Marhall.

materiały inwestora


Deweloper stawia na Maślice

To będzie już czwarta inwestycja mieszkaniowa na Maślicach wrocławskiego dewelopera CTE Investments. W lutym zakończyła się budowa innego budynku wielorodzinnego, Suwalskiej. Obejmuje on 34 mieszkania, położone na trzech kondygnacjach. Na drugim piętrze zaprojektowano nawet lokale dwupoziomowe. Jeszcze kilka lokali jest dostępnych w sprzedaży.

Przy ulicy Łukowskiej mieści się Zielone Wzgórze, osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W przestronnych 110 budynkach można cieszyć się ciszą i spokojem. Dwa z nich wciąż są do kupienia.

Bliska końca jest realizacja I fazy wieloetapowego osiedla Familia przy ulicy Łomżyńskiej, a dwie kolejne są w trakcie budowy. Będzie się składać z domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Pierwszy etap zakłada powstanie 24 budynków. Wokół zostaną wybudowane drogi wewnętrzne, a także plac zabaw i zewnętrzna siłownia. Wciąż istnieje możliwość zakupu części domów.

materiały inwestora