DODAJ

Giełda Mieszkań Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, 28 czerwca 2014 r.

Mieszkania i domy / Wrocław
Giełda Mieszkań Wrocławskiego Przedsiębiorstwa
these_eyes
2014-06-24 14:34:24

W dniu 28 czerwca 2014 r. przy ul. Dożynkowej odbędzie się Giełda Mieszkań Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego (WPB). Jest to jeden z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm na wrocławskim rynku. Od ponad pięćdziesięciu lat udało się im sprzedać 33 000 mieszkań dla ponad 120 000 osób.


 


Giełda odbywać się będzie w celu ułatwienia prezentacji klientom wszystkich dostępnych mieszkań WPB. Obecna oferta dewelopera wciąż się się rozwija i poszerza o dodatkowe punkty na mapie Wrocławia.


 


Osiedle przy ul. Dożynkowej (Krzyki, Klecina), na którym odbywać się będzie Giełda jest już gotowe. W ramach pierwszego etapu osiedla do sprzedaży trafiło 87 mieszkań jedno-, dwu- trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 28 do 74 m2. każde z nich wyposażone jest w balkon bądź taras. Lokale na parterze zostały dodatkowo zabezpieczone roletami antywłamaniowymi, a we wszystkich mieszkaniach zamontowano antywłamaniowe drzwi typu C. Dla mieszkańców dostępny jest garaż podziemny a w parterze mieszczą się 3 lokale usługowe.


 


Podobnie będzie wyglądała oferta drugiego etapu osiedla. Planowy koniec budowy przewidziany jest na końcówkę 2014 roku. Również powstaną dwa budynki, 88 nowych mieszkań w metrażach podobnych jak tez z pierwszego etapu. Wszystkie dodatkowe udogodnienia i wyposażenia mieszkań są również takie same jak w poprzednim etapie inwestycji.


 


28 czerwca zaprezentowana będzie również oferta osiedla przy ul. Siostrzanej (Krzyki). Zakończenie wszystkich prac budowlanych przewiduje się na końcówkę września 2014 roku. Powstanie czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny składający się z 20 mieszkań. W ofercie znajdą się mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 34 do 51 m2. Mieszkania parterowe wyposażone będą w tarasy natomiast wszystkie znajdujące się powyżej będą posiadały balkony. Zmotoryzowani otrzymają do swojej dyspozycji podziemne miejsca postojowe oraz boksy garażowe. Budynek będzie wyposażony w drzwi antywłamaniowe, na parterze również antywłamaniowe rolety, a niepełnosprawnym dostanie się na pierwszy poziom mieszkalny ma ułatwić specjalnie przygotowana platforma.


 


Wszystkie mieszkania, które powstały na Muchoborze Wielkim, w zachodniej części Wrocławia, na ul. Rodziewiczówny również będą prezentowane w ramach Giełdy Mieszkań. Ten czteropiętrowy budynek pomieści 104 mieszkania o powierzchni od 36 do 65 m2. Każdy z lokali oddawany jest do użytku w deweloperskim stanie użytkowania. Mieszkania na parterze mają dostęp do tarasów oraz wyposażone są w rolety antywłamaniowe montowane na oknach. Na wyższych piętrach mieszkania będą posiadały nowoczesne balkony. Miejsca postojowe znajdują się w podziemnym garażu. Budynek otoczony jest starannie zaprojektowaną i pielęgnowaną zielenią. Dla najmłodszych dostępny będzie plac zabaw.


 


Powyższe przykłady to tylko cześć szerokiej i bogatej oferty Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego. Pozostałe inwestycje takie jak: Osiedle Literackie II, Bursztynowa, Kępa Leśnicka, Wińska, Jutrzenki, Grabiszyńska, Gałów i inne również będą prezentowane 28 czerwca w ramach wspomnianej na początku Giełdy Mieszkań.